Przebrania karnawałowe, o których marzą dziewczynki!

Nadszedł czas karnawału, szalonej zabawy i przebieranych bali. To jedyny i niepowtarzalny moment, w którym każde dziecko może spełnić swoje marzenia i przeobrazić się w ulubionego bohatera z filmu lub bajki.

Nadszedł czas karnawału, szalonej zabawy i przebieranych bali. To jedyny i niepowtarzalny moment, w którym każde dziecko może spełnić swoje marzenia i przeobrazić się w ulubionego bohatera z filmu lub bajki. Wśród tegorocznych hitów karnawałowych, specjalnie dla dziewczynek, znajdują się przebrania karnawałowe z bajki Monster High. Dzięki nim nasza córka pzremieni się w Abbey Bominable, Clawdeen Wolf, Draculaurę lub Frankie Stein. Nie znacie tych postaci – poczytajcie poniżej!  Przebrania te proponuje na przykład sklep internetowy Agito.pl

 modne-pzrebrania-karnawalowe

 Abbey Bominable

MONSTER1

Abbey jest 16-letnią córką Yeti. Pochodzi z „północy”. Uczy się w   Straszyceum, a jej ojczystym językiem jest język Yeti. Uwielbia jeździć na snowboardzie. Lubi lekcje matematyki. Jej domowym zwierzątkiem jest mamut o imieniu Shiver. Abbey ma białe włosy, zaakcentowane różowymi, fioletowymi i niebieskimi pasemkami. Jej skóra jest jasnoniebieska. Ma długie, ostre paznokcie.

Wybierając kostium Abbey Bominable w rozmiarze S, M lub L, przemienisz swoje dziecko w najbardziej zimową postać z grona uczennic Straszyceum!

 

Clawdeen Wolf

Clawdeen

Clawdeen jest 15-letnią wilkołaczycą. Ma wysportowaną sylwetkę, brązową sierść i ciemne, kręcone włosy. Jest znawczynią mody, lubi wyróżniać się z tłumu i eksperymentować ze swoimi włosami. Oczy wilkołaczycy są koloru żółtego, a znad warg wystaje jej kilka białych kłów.

Aby przemienić się w Clewdeen Wolf, rozpuść włosy lub załóż specjalną perukę i sprezentuj córce kostium wilkołaczycy. Twoje dziecko na pewno wyróżni się na balu przebierańców i będzie zachwycone.

 

Draculaura

drakula

Draculaura jest potomkinią Draculi, znaną jako najbardziej przyjacielska dziewczyna w całym Straszyceum. Przyjaciele nazywają ją „Lala” i „Ula D”. Ma jasnoróżową skórę, czarne włosy z grzywką i różowymi pasemkami. Ubiera się na różowo.

Jeśli Twoja pociecha chce wyglądać właśnie jak Draculaura,  wybierz jeden z dwóch wersji stroju i zawiąż kucyk.

 

Frankie Stein

frankie

Frank Stein jest córką potwora Frankensteina. Ma zaledwie 15 dni. Skóra Frankie ma kolor miętowych lodów. Frankie Stein ma różnokolorowe oczy, jedno jestzielone, a drugie niebieskie. Jej włosy są czarne, sięgają do pasa i są wzbogacone białymi pasemkami.

Frankie Stein jest przyjazna i nigdy nie traci ducha Ze względu na mody wiek, jest także bardzo naiwna. Dziewczyna niewiele wie o życiu i typowych nastoletnich sprawach.

 

Wybierz kostium z oferty Agito.pl dla swojej córki i cieszcie się karnawałowym balem w stylu Monster High! 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (156 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  15 lutego 2014 15:19

    Nie o takich przebraniach marzę dla swojej córeczki…

    Odpowiedz
  2. lilkawodna  16 lutego 2014 16:53

    Jak można dziecko przebrać za takie coś?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany