Prywatna wyspa za 40 zł dziennie? To nie żart! Filipiny czekają właśnie na Ciebie

Marzą ci się wakacje na prywatnej wyspie? Proszę bardzo! Mamy ofertę na każdą kieszeń. Za 40 złotych dziennie odpoczniesz na jeziorze na Filipinach. Przekaż znajomym!

Choć ta oferta brzmi jak marzenie – jest prawdziwa! A chodzi dokładnie o bezludną wyspę na jeziorze  Lumot na Filipinach. Stoi tam dom z 6 pokojami, który można zarezerwować za pośrednictwem popularnego ostatnio serwisu Airbnb. Jedna osoba za dobę musi zapłacić… całe 40 złotych! Nie pozostaje nic innego jak poinformować o tym fakcie przyjaciół i zarezerwować wakacje waszego życia. Większym obciążeniem będzie z pewnością koszt biletu lotniczego, jednak względem takiej promocji za domek, i tak z pewnością wyjdziecie na plus. Widzicie siebie w takim raju bez tłumów turystów? Tylko ludzie, których uwielbiasz, cisza, spokój, bajeczna natura i wasza prywatna wyspa!

źródło: www.pixabay.com

Prywatna wyspa za 40 zł dziennie? To nie żart! Filipiny czekają właśnie na Ciebie

Z ogólnodostępnej oferty, która pojawiła się na serwisie do rezerwowania pokoi, domków i hoteli na całym świecie Airbnb wynika, że wynająć można cały domek na bezludnej wyspie, która położona jest w sercu jeziora na Filipinach. A dokładniej chodzi o malownicze wody jeziora Lumot. Jeśli właśnie teraz oczami wyobraźni podróżujecie po znanych z filmów i zdjęć filipińskich krajobrazach – dokładnie tak prezentuje się właśnie wyspa do wynajęcia. W przeliczeniu na polską walutę, tygodniowy pobyt w raju, czyli wynajęcie 6-osobowego domku, kosztuje około 1700 złotych. To oznacza, że jeśli zbierzesz ludzi chętnych na wyjazd i będzie was właśnie magiczna „6”, każdy z was zapłaci za jeden dzień wakacji około 40 złotych. Z pewnością rezerwacja nie będzie należała do najłatwiejszych, dlatego już teraz warto sprawdzić dostępne terminy. Może, jeśli stanie się kolejny cud – zarezerwujecie pobyt na Filipinach jeszcze w tym sezonie?

 

Na Filipinach – jak w bajce

Pamiętajcie też, że lato na Filipinach trwa zdecydowanie dłużej niż w Polsce, a więc macie większe pole do manewru jeśli chodzi o terminy. Aby dolecieć w tę część świata trzeba liczyć minimum 2 tysiące złotych w jedną stronę. Jednak pamiętaj, że zaoszczędzisz na „luksusie” prywatnej wyspy. Co prawda, oferowany domek ni wygląda jak 6-gwiazdkowy hotel, ale przecież nie o to w tym wszystkim chodzi…

https://www.instagram.com/p/BhbXVqsg7cd/ https://www.instagram.com/p/Bj9tI7_l6rH/ https://www.instagram.com/p/Bl71U6CAESD/ https://www.instagram.com/p/Bwi-lJ_AJxz/ https://www.instagram.com/p/BkkO1BTApIv/ https://www.instagram.com/p/Bj1rcEUFI0e/

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (133 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jaworka  27 czerwca 2019 16:04

    Chętnie bym sie tam znalazła

    Odpowiedz
  2. Kika07645  29 czerwca 2019 09:32

    Wow ^^ oferta będzie miała wzięcie

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany