Proste pomysły na oryginalną randkę!

Szukasz inspiracji na pierwszą randkę z nowo poznanym mężczyzną, a może sposobu na romantyczny wieczór spędzony ze swoim stałym partnerem? Mamy dla Ciebie kilka propozycji na oryginalną randkę.

 

Proste pomysły na oryginalną randkę – Wieczór tematyczny

Taki wieczór możecie przygotować we własnym domu! Jesteście fanem jakiegoś filmu lub książki? Wypożyczcie go by obejrzeć jeszcze raz. Do tego przygotujcie proste dekoracje, przebrania i tematyczne przekąski. Możecie wymyślić dodatkowo związane w tematem zabawy!

Proste pomysły na oryginalną randkę – Skok ze spadochronu

To opcja, która zapewni Wam prawdziwy skok adrenaliny i niezapomniane przeżycie! Sprawdźcie gdzie w Waszej okolicy są organizowane tego typu skoki dla amatorów i nie wahajcie się ani chwili! Naprawdę warto!

 

Proste pomysły na oryginalną randkę – Mikrowyprawa

Wiele z nas raz w roku decyduje się na daleką podróż i zwiedzanie w ramach urlopu. Okazue się jednak, ze zabiegani na co dzień nie znamy własnej okolicy. Mikrowyprawa to opcja, którą możecie powtarzać tak często jak się da. Na czym polega taka podróż? Sprawdźcie najbliższą okolicę, przygotujcie wszystkie możliwe atrakcje turystyczne jakie są w pobliżu Waszego miejsca zamieszkania i ich historię. Może słyszeliście od znajomych o ciekawych miejscach, które warto odwiedzić, szlakach rowerowych, którymi warto się przejechać lub przejść na długi spacer? Koniecznie załóżcie wygodne buty, zabierzcie ze sobą aparat i trochę prowiantu do plecaka.  Przygoda czeka!

 

Proste pomysły na oryginalną randkę – Oglądanie gwiazd

Może się wydawać banalne i oklepane, ale zawsze robi wrażenie. Warto tę propozycję wykorzystać jak najszybciej, póki jeszcze mamy ciepłe wieczory. Wyjedźcie za miasto, zabierzcie koc, śpiwory i połóżcie się na trawie podziwiając gwiazdy i może nawet starając się rozpoznać kilka konstelacji na niebie.

Proste pomysły na oryginalną randkę – Darmowa wycieczka

Poznawanie okolicy możecie również praktykować poprzez kulturę i sztukę. Szczególnie w letnim sezonie organizowane są różne festiwale, uliczne przedstawienia teatralne, dni otwarte w muzeach, filharmoniach, galeriach sztuki. Poszukajcie na ten temat informacji i zaplanujcie, na które wydarzenie chcielibyście pójść. Rozrywka i kultura, również ta wysoka nie musi być droga, a może być miłą odmianą dla kinowego seansu i kolejnego filmu o superbohaterach.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (243 głosów, średnia: 4,60 z 5)
zapisuję głos...