Proste i przyjemne karmienie piersią

Prawie wszystkie świeżo upieczona mamy mają problemy z karmieniem piersią. Przemęczenie, nieumiejętność prawidłowego przystawienia dziecka oraz niepoprawne chwytanie piersi przez maluszka to najczęstsze przeszkody, stające na drodze naturalnemu karmieniu. W jaki sposób pokonać trudności i dać maleństwu wszystko co najlepsze?

karmienie piersią

Cenny podarunek

Mleko matki to najdoskonalszy sposób żywienia niemowlęcia, w szczególności w pierwszych tygodniach życia. Gdy karmisz piersią, masz pewność, że wszystkie potrzeby żywieniowe twojego dziecka są zaspokajane, stwarzasz mu doskonałe warunki do prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego oraz dbasz o jego odporność i chronisz przed infekcjami. Karmiąc piersią, tworzysz niewidzialną, nić porozumienia, która połączy Was na całe życie. Dlatego nie poddawaj się! Walcz o to aby karmić naturalnie i pamiętaj, że Twoje mleko to najcenniejszym podarunkiem dla Twojego dziecka.

Jak dać sobie radę?

Mleko matki idealnie zaspakaja potrzeby niemowlęcia. To właśnie dlatego mamy powinny robić wszystko, aby karmić naturalnie. By osiągnąć sukces, musisz znać podstawowe zagadnienia z zakresu prawidłowego przystawiania maluszka do piersi oraz wypracować własnej metodę karmienia. Dbanie o komfort karmienia naturalnego jest szczególnie ważne, ponieważ znaczną część dobry spędzasz z dzieckiem przy piersi. Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich młodych mam jest fasolka poduszka Motherhood ze sklepu babymama.pl

karmienie piersią

Wygodna podczas karmienia

Problemy z karmieniem mogą wywołać frustrację. Głodne, płacz niemowlęcia, bezradność mamy i stres powodują, że to jedno z najpiękniejszych życiowych doświadczeń może zmienić się w koszmar. Dzięki fasolce poduszce Motherhood raz na zawsze pozbędziesz się wszystkich problemów i sprawisz że przystawianie malucha do piersi stanie się prawdziwą przyjemnością. Fasolka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów w 100% bawełnianych, co zapewnia Tobie i Twojemu maleństwu maksimum bezpieczeństwa. A optymalne, ergonomiczne kształty gwarantują i maleństwu, i mamie pełen komfort.

karmienie piersią

Po karmieniu

Poduszka do karmienia Motherhood doskonale sprawdzi się w każdym domu. To najlepszy sposób zapewnienia sobie i dziecku pełnego komfortu karmienia, pozbycia się dolegliwości bólowych, zrelaksowania się.

Fasolka Motherhood ?rośnie? wraz z maluchem i w pełni dostosowuje się do jego potrzeb. Możesz wykorzystać tę poduszkę nie tylko do karmienia, ale także do wsparcia maluszka podczas leżenia na plecach i na brzuszku oraz podejmowania przez niego podczas pierwszych prób siedzenia. Poduszka gwarantuje dziecku całkowite bezpieczeństwo podczas wypoczynku i zabawy. Pomaga ćwiczyć mięśnie i rozwijać koordynację dziecka.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (110 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany