Proste i przyjemne karmienie piersią

Prawie wszystkie świeżo upieczona mamy mają problemy z karmieniem piersią. Przemęczenie, nieumiejętność prawidłowego przystawienia dziecka oraz niepoprawne chwytanie piersi przez maluszka to najczęstsze przeszkody, stające na drodze naturalnemu karmieniu. W jaki sposób pokonać trudności i dać maleństwu wszystko co najlepsze?

Proste i przyjemne karmienie piersią

 

Cenny podarunek

Mleko matki to najdoskonalszy sposób żywienia niemowlęcia, w szczególności w pierwszych tygodniach życia. Gdy karmisz piersią, masz pewność, że wszystkie potrzeby żywieniowe twojego dziecka są zaspokajane, stwarzasz mu doskonałe warunki do prawidłowego rozwoju psychicznego i fizycznego oraz dbasz o jego odporność i chronisz przed infekcjami. Karmiąc piersią, tworzysz niewidzialną, nić porozumienia, która połączy Was na całe życie. Dlatego nie poddawaj się! Walcz o to aby karmić naturalnie i pamiętaj, że Twoje mleko to najcenniejszym podarunkiem dla Twojego dziecka.

Cesarskie cięcie czy poród naturalny?

Cesarskie cięcie czy poród naturalny?

W żadnym wypadku cesarskie cięcie nie może być uważane za alternatywę dla porodu siłami natury – uważają lekarze. To operacja, która różni się znacznie od naturalnych procesów związanych z porodem. Różnice pomiędzy porodem naturalnym, a
Cesarskie cięcie – jedna z najgorszych rzeczy, którą „fundujemy” dziecku! Przeczytaj dlaczego…

Cesarskie cięcie – jedna z najgorszych rzeczy, którą „fundujemy” dziecku! Przeczytaj dlaczego…

Poniższy artykuł ma na celu wyjaśnienie, że cesarskie cięcie (CC)  - jeśli nie jest bezpośrednim wskazaniem lekarskim - powinno  być przez przyszłe mamy unikane. Pomimo ogromnej obawy i strachu przed bólem (tutaj należy zadbać o prawidłowe

Jak dać sobie radę?

Mleko matki idealnie zaspakaja potrzeby niemowlęcia. To właśnie dlatego mamy powinny robić wszystko, aby karmić naturalnie. By osiągnąć sukces, musisz znać podstawowe zagadnienia z zakresu prawidłowego przystawiania maluszka do piersi oraz wypracować własnej metodę karmienia. Dbanie o komfort karmienia naturalnego jest szczególnie ważne, ponieważ znaczną część dobry spędzasz z dzieckiem przy piersi. Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich młodych mam jest fasolka poduszka Motherhood ze sklepu babymama.pl

Wygodna podczas karmienia

Problemy z karmieniem mogą wywołać frustrację. Głodne, płacz niemowlęcia, bezradność mamy i stres powodują, że to jedno z najpiękniejszych życiowych doświadczeń może zmienić się w koszmar. Dzięki fasolce poduszce Motherhood raz na zawsze pozbędziesz się wszystkich problemów i sprawisz że przystawianie malucha do piersi stanie się prawdziwą przyjemnością. Fasolka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów w 100% bawełnianych, co zapewnia Tobie i Twojemu maleństwu maksimum bezpieczeństwa. A optymalne, ergonomiczne kształty gwarantują i maleństwu, i mamie pełen komfort.

Po karmieniu

Poduszka do karmienia Motherhood doskonale sprawdzi się w każdym domu. To najlepszy sposób zapewnienia sobie i dziecku pełnego komfortu karmienia, pozbycia się dolegliwości bólowych, zrelaksowania się.

Fasolka Motherhood ?rośnie? wraz z maluchem i w pełni dostosowuje się do jego potrzeb. Możesz wykorzystać tę poduszkę nie tylko do karmienia, ale także do wsparcia maluszka podczas leżenia na plecach i na brzuszku oraz podejmowania przez niego podczas pierwszych prób siedzenia. Poduszka gwarantuje dziecku całkowite bezpieczeństwo podczas wypoczynku i zabawy. Pomaga ćwiczyć mięśnie i rozwijać koordynację dziecka.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (112 głosów, średnia: 4,17 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany