Projekty sukien ślubnych na prawdziwych Pannach Młodych

Agata Wojtkiewicz – znana polska projektantka mody – postanowiła w nietypowy sposób przedstawić swoje projekty sukien ślubnych. Zorganizowała sesję zdjęciową, do udziału w której zaprosiła swoje klientki – Panny Młode. Dziewczyny, dla których zaprojektowała najważniejszy strój w życiu, kilka, bądź kilkanaście miesięcy po ślubie, zgodziły się wziął udział w tym projekcie i pozować do zdjęć autorstwa Przemka Dzienisa.

suknie ślubne

Justyna

Ze zdjęć powstał katalog sukien ślubnych Agaty Wojtkiewicz. Eteryczny, subtelny i awangardowy, z pięknymi zdjęciami autentycznych panien młodych, które skorzystały z talentu Agaty i pozwoliły jej zaprojektować tę jedyną, niepowtarzalną kreację.

Emocje i indywidualność to dwa kluczowe słowa dla moich kolekcji. Do każdego projektu podchodzę z sercem. Chcę czuć, że to co tworzę jest mi bliskie, a jednocześnie dawać klientkom swobodę kreacji wymarzonych rzeczy. Prowadzę z nimi długie rozmowy, których efektem są zawsze unikatowe projekty? ” wyjaśnia Agata Wojtkiewicz.

Katalog pisany sercem

W sesji zdjęciowej do katalogu sukien ślubnych wzięło udział siedem autentycznych panien młodych ?  różnorodnych kobiet, posiadających odmienne zawody, pasje i marzenia, które połączyła projektantka Agata Wojtkiewicz i obiektyw fotografa Przemka Dzienisa.

suknie ślubne

Dorota

Dorota ? dyrektor kreatywny ? decydując się na zwiewną, prostą suknię chciała podkreślić charakter uroczystości ślubnej, która odbyła się na statku w Portugalii. Dlatego też dekor sukienki zbudowany został z muszli w różnych kształtach i dużych pereł.

suknie ślubne

Ola

Ola  architekt  estetka i zdeklarowana minimalistka swój wymarzony ślub brała zimą. Zdecydowała się na subtelny projekt, o wyraźnej, graficznej formie. Wybrała krótką sukienkę i kaszmirowy płaszcz.

suknie ślubne

Marta

Marcie  media planerce  zależało na tym, aby jej najważniejsza sukienka była delikatna, a jednocześnie nowoczesna i efektowna. Uszyta została z jedwabnego muślinu, a dzięki zastosowaniu wyjątkowych rozwiązań konstrukcyjnych, z natury lejącej tkaninie, nadano efekt przestrzenności i lekkości.

suknie ślubne

Iza

Iza  operator telewizyjny  postawiła w swoim projekcie na dziewczęcość. Skromna góra sukni idealnie korespondowała z dołem złożonym z taftowych szarf tworzących bombkę, a w okolicy talii układających się w formę kwiatu.

suknie ślubne

Ewa

Z kolei Ewie  specjaliście ds. marketingu Agata Wojtkiewicz zaproponowała suknię otrzymaną w greckiej stylistyce  blisko ciała z lejącym dekoltem z przodu i z tyłu.  Idealne połączenie romantyzmu z seksapilem.

W sukni Justyny (zdjęcie pierwsze) ? specjalisty ds. sprzedaży ? główną ozdobą były ekskluzywne koronki, które stanowiły punkt wyjścia dla doboru biżuterii. Natomiast Kinga ? projekt manager ? miała precyzyjnie określone potrzeby i wizję sukienki  ­­- skromna forma, bez zbędnych zdobień. Projekt sukni stanowi idealne dopełnienie oryginalnej urody jej właścicielki.

?Każda oryginalna, każda fascynująca. Takie właśnie są kobiety, dla których projektuję. A sukienki ? po prostu uszyte na miarę ich osobowości?? ? powiedziała Agata Wojtkiewicz, dziękując jednocześnie wszystkim dziewczynom za wierność i zaufanie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (292 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...