Profesjonalny dobór podkładu w perfumeriach Sephora !

Wraz z końcem marca w 40 perfumeriach Sephora w całej Polsce możesz skorzystać z nowej usługi – bezpłatny, błyskawiczny i profesjonalny dobór podkładu w idealnym odcieniu– COLOR PROFILE. System opracowany we współpracy z międzynarodowym autorytetem w świecie kolorów – firmą PANTONE®,  dostępny jest już od 3 lat m.in. w Sephora w USA, Francji i Włoszech. Teraz znajdziesz go również w Polsce.

Profesjonalny dobór podkładu w perfumeriach Sephora !

Dzięki urządzeniu COLOR PROFILE wreszcie idealnie dobierzesz podkład do tonacji  twojej skóry. Ze 110 odcieni kolorów ciepłych i zimnych,  system zidentyfikuje ten właściwy twojej skórze, a następnie z blisko 700 formuł i kolorów podkładów wyselekcjonuje najlepiej pasujący do Ciebie. SEPHORA + PANTONE® COLOR PROFILE to jedyny taki system opracowany na wyłączność z firmą PANTONE® – uznanego światowego eksperta w świecie kolorów.

– Ekspertyza kolorystyczna PANTONE® oraz światowe doświadczenie SEPHORA w świecie piękna zaowocowało w 2012 roku w USA wyjątkową współpracą i innowacją w dziedzinie doboru podkładu –  urządzeniem, które minimalizuje błędy popełniane przy wyborze właściwego produktu makijażowego – COLOR PROFILE. Już ponad 250 tys. kobiet w Europie i na Bliskim Wschodzie dzięki COLOR PROFILE, znalazło idealnie dobrane kosmetyki do makijażu w perfumerii SEPHORA – mówi Ingrid Holacsek, Sales Manager Central and Eastern Europe PANTONE®. – Cieszymy się, że dzięki naszej współpracy, również Polki poznać mogą nowy serwis, który pomoże im jeszcze precyzyjnie dobrać podkład, puder lub korektor odpowiadający tonacji ich skóry – dodaje.

Dzięki trzem prostym krokom, przy użyciu mobilnego urządzenia do pomiaru tonacji skóry oraz iPada, nigdy więcej nie będziesz nosić źle dobranego podkładu:

·        KROK  1 – precyzyjny pomiar tonacji skóry
Konsultantka Sephora,  po uprzednim demakijażu skóry, mierzy urządzeniem tonację  skóry w 3 punktach twarzy,

·        KROK 2 – dobranie indywidulanego koloru PANTONE
System dopasowuje do tonacji skóry indywidualny kod PANTONE® SkinTone, wybrany  z aż 110 różnych odcieni kolorów.  

·        KROK 3 – dopasowanie twojego perfekcyjnego podkładu
Konsultantka wprowadza kod PANTONE® SkinTone do systemu COLOR PROFILE, jednocześnie  doprecyzowując  Twoje preferowane opcje w zakresie:

– formuły produktu (np. płynna czy puder w kompakcie)
– preferowanego poziomu krycia
– efektu jaki klientka chce osiągnąć (np. matujący, rozświetlający)
– składników

System identyfikuje wśród blisko 700 podkładów i pudrów  wszystkich marek dostępnych w perfumerii Sephora, te najlepiej dopasowane kolorem  do indywidualnego PANTONE SkinTone.

Wyniki konsultacji i listę produktów pasujących do Twojej tonacji skóry otrzymujesz od razu w perfumerii oraz jednocześnie na swój e-mail.  

Odwiedź perfumerie Sephora i już od 31 marca i odkryj ekspercką usługę opartą na nowoczesnej technologii. Dobierz produkty dopasowane do swojej tonacji. Lista perfumerii Sephora, w których bezpłatnie można skorzystać z usługi COLOR PROFILE, dostępna jest na: www.sephora.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (102 głosów, średnia: 4,25 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Gocha  3 kwietnia 2015 08:14

  Mam podkład z Sephory i jestem zadowolona. Trafiłam z odcieniem do mojej tonacji skóry 🙂 Ale ciężko jest to zrobić kiedy jest sztuczne oświetlenie. Nareszcie przyjdzie nam z pomocą ten przyrząd! Chętnie wpadnę do perfumerii i poproszę o taką diagnostykę 🙂

  Odpowiedz
 2. truskawka89  3 kwietnia 2015 12:18

  ja również się skusze

  Odpowiedz
 3. wirka13  3 kwietnia 2015 12:35

  chetnie bym skorzystała bo mam problem z doborem odpowiedniego odcienia

  Odpowiedz
 4. Emotikonka  3 kwietnia 2015 14:18

  Bardzo ciekawy pomysł 🙂

  Odpowiedz
 5. masiulinka  6 kwietnia 2015 12:52

  muszę to sprawdzić 🙂

  Odpowiedz
 6. bbo  7 kwietnia 2015 09:25

  Sephora u mnie niedostępna…

  Odpowiedz
 7. lilkawodna  8 kwietnia 2015 03:16

  Super sprawa.

  Odpowiedz
 8. lilkawodna  8 kwietnia 2015 10:01

  Super pomysł. Chętnie skorzystam.

  Odpowiedz
 9. gosia141088  10 czerwca 2015 12:40

  Hehe super super, dziewczyny powiem Wam że ja już od przynajmniej roku w Firmie mam takie urzadzenie (a pracuję w branzy budowlanej) służy do dobierania farb i wzorów, kolorów materiałów do zasłon lub ulubionych mebli 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany