Próba tatuażu? Teraz to możliwe! Przetestuj i noś wybrany wzór nawet 18 dni dzięki Inkbox!

Lubisz tatuaże i zastanawiasz się nad utrwaleniem ulubionego motywu na swoim ciele, ale nie jesteś pewna, jak będzie się prezentował w wybranym przez Ciebie miejscu, ani nawet czy po tygodniu wciąż będziesz chciała go tam widzieć? Na rynku pojawiła się właśnie firma, która umożliwi Ci sprawdzenie tego pomysłu bez jakichkolwiek konsekwencji! Oto Inkbox – realistyczne tatuaże do własnoręcznej aplikacji, które utrzymują się nawet 18 dni!

Próba tatuażu to coś co do tej pory wyobrażałyśmy sobie głównie jako aplikację tymczasowego rysunku przenoszonego na skórę przy użyciu wody albo – ewentualnie – henny. Kanadyjska firma Inkbox nadaje jednak temu wyrażeniu nowy wymiar! Pozwala bowiem utrwalić na wybranej części ciała dowolny wzór do złudzenia przypominający prawdziwy tatuaż i utrzymujący się na skórze nawet 18 dni. Przekonajcie się, jak to działa! Może skusicie się na takie tatuaże damskie

Próba tatuażu? Teraz to możliwe! Przetestuj i noś wybrany wzór nawet 18 dni dzięki Inkbox!

Inkbox oferuje swoim klientom możliwość wybierania spośród tysięcy wzorów posegregowanych w kategorie, takie jak: astrologia, strzały, geometria, zwierzęta, podróże, słowa, kwiaty, duchowość czy jedzenie i napoje. Co więcej, bardziej wymagający klienci mogą wgrać do bazy swój własny rysunek lub napis i poprosić o wykonanie tatuażu, który go odwzoruje. Później wystarczy już tylko opłacić zamówienie (ceny zestawów wahają się od $14 do $23) i czekać na przesyłkę. 

Próba tatuażu zajmie Ci zaledwie 15 minut. Przy odpowiedniej pielęgnacji gotowy rysunek utrzyma się od 8 do 18 dni! Zabierzesz go więc na wyjątkową imprezę, zagraniczny wyjazd albo sesję zdjęciową!

 

Jak przebiega próba tatuażu z Inkbox?

Po otwarciu przesyłki i wyjęciu wszystkich niezbędnych akcesoriów należy odkleić dokładnie cały zabezpieczający tatuaż biały papierek, uważając by nie uszkodzić wzoru. Następnie powinno się przykleić naklejkę z wzorem do skóry w miejscu jak najmniej owłosionym. W razie potrzeby można po prostu wcześniej zgolić włoski na ręce czy nodze. W kolejnym kroku z naklejki trzeba oderwać zabezpieczający ją papierek i odczekać aż zacznie ona samoistnie ciemnieć i „nasiąkać” tuszem. Z rękawiczkami na dłoniach wyciągamy wtedy specjalny gazik i pocieramy nim atramentową powierzchnię. Na końcu wkładamy osobną czarną paczuszkę z ręcznikiem do mikrofali na ok. 10 sekund. Gotowy, gorący ręcznik przykładamy do naklejki na ok. 15 minut. Po upływie tego czasu delikatnie ściągamy naklejkę, a tatuaż na skórze przemywamy wodą z mydłem. 

 

Cały proces zobaczysz na filmiku z tutorialem:

Aby próba tatuażu przetrwała w jak najlepszym stanie i pozwoliła Ci dłużej cieszyć się efektami, staraj się jak najczęściej nawilżać skórę balsamem do ciała.

 

A oto kilka zdjęć testerów:

https://www.instagram.com/p/Bp7WPPph2gO/https://www.instagram.com/p/Bp-ABxtBvyw/https://www.instagram.com/p/BpkKPLAlO4S/https://www.instagram.com/p/BpK3USPFTR_/https://www.instagram.com/p/BozO2ZjlbgJ/https://www.instagram.com/p/BoPMeAIlKtJ/Co sądzicie o pomyśle Inkbox? Czy chciałybyście bezkarnie przetestować na sobie wybrany tatuaż? Nam ta propozycja bardzo przypadła do gustu!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (182 głosów, średnia: 4,27 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kika07645  18 listopada 2018 20:52

  Pomysł nawet niezły 🙂

  Odpowiedz
 2. Joanna007  18 listopada 2018 22:39

  Fajna sprawa. Chętnie bym skorzystała z takiej opcji.

  Odpowiedz
 3. martucha180  19 listopada 2018 08:33

  Przypominają mi się tatuaże na wodę dla dzieci, które widniały na karteczkach schowanych w różnych słodyczach, głównie w gumach.

  Odpowiedz
 4. MelaNika  19 listopada 2018 12:05

  Dobry pomysł, żeby najpierw wypróbować, zanim podejmie się ostateczną decyzję, bo jest sporo czasu na zastanowienie się i ewentualny wybór konkretnego wzoru i wielkości 🙂

  Odpowiedz
 5. Jaworka  19 listopada 2018 13:34

  I to jest świetny pomysł sama bym sobie go zrobiła

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany