Prima Moda – Jesień 2011

W PRIMA MODA trwają już gorące przygotowania do kolejnego sezonu. Zobacz co czeka nas jesienią tego roku i pozwól sobie na odrobinę niecierpliwości. W końcu na taką kolekcję warto czekać.

Prima Moda Jesień 2011 buty

W kolekcji damskiej będzie elegancko, ale jak zwykle ze szczyptą ekstrawagancji. Odrobinę luksusu, wysmakowane projekty i prawdziwą esencję kobiecości pokazał w trakcie swojej ostatniej wizyty w Polsce Alberto Zago- znany i uznany projektant obuwia damskiego. Najnowsze tendencje w modzie to sznurowane botki, obcasy, zwierzęce motywy, chanelowskie połączenie bieli i czerni. Charakterystyczne dla projektanta są najwyższa jakość wykorzystywanych materiałów, perfekcyjne wykończenie oraz idealnie wyprofilowane obcasy. Czego chcieć więcej?

Prima Moda Jesień 2011 buty

Prima Moda Jesień 2011 buty

Prima Moda Jesień 2011 buty

A co szykuje się w modzie męskiej? Carmine Marfe- światowej sławy projektant obuwia męskiego przygotował dla nas doskonałem modele eleganckie, ale także  sportowe, wszystko obowiązkowo w stylu vintage. Charakterystyczne dla projektanta są przetarcia na butach, uzyskiwane w długotrwałym procesie technologicznym, ciekawa struktura skóry i eleganckie detale. Podobną stylistykę modeli proponuje nam na jesień DOM MODY GUCCI. Carmine Marfe w Polsce współpracuje jedynie z firmą primamoda, a na świecie z najbardziej prestiżowymi domami mody. Współpraca z najlepszymi jest gwarancją tego, że każda nasza kolekcja jest na najwyższym światowym poziomie!

Prima Moda Jesień 2011 buty

Prima Moda Jesień 2011 buty

Prima Moda Jesień 2011 buty

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (204 głosów, średnia: 4,29 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. dziewczynowka  1 sierpnia 2011 16:47

    Damskie propozycje prima mody jak zwykle ciekawe, ale męskie są dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, dużo modeli w takim luźniejszym stylu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany