Prezenty last minute od Top Secret – Twoja deska ratunku, kiedy nie masz czasu szukać prezentów

Wciąż gdzieś gnasz, masz milion spraw do załatwienia, a czas kurczy się niemiłosiernie? Chciałabyś znaleźć choć chwilkę, by na spokojnie rozejrzeć się za prezentami za bliskimi, ale najzwyczajniej w świecie nie masz na to czasu? A może zostawiłaś to na ostatnią chwilę i w nawale przedświątecznych obowiązków zupełnie nie wiesz co i gdzie kupić?

Tak, święta to bez wątpienia magiczny czas, ale też obfitujący w wiele stresujących sytuacji. Jedną z nich jest poszukiwanie prezentów dla naszych bliskich. Wciąż dużo osób zostawia tę czynność na ostatnią chwilę. Wówczas wybór świątecznych podarków robi się kłopotliwy. Często nie zdążymy czegoś zamówić albo po prostu wkręceni w przedświąteczną gorączkę nie mamy pomysłu na prezent, który jednocześnie wywołałby aprobatę obdarowywanego. Jeśli jesteś właśnie w takiej sytuacji mamy dla Ciebie małą ściągawkę – zobacz prezenty last minute od Top Secret!

Prezenty last minute

Źródło: kolaż własny redakcji, fot. mat. pras.

Prezenty last minute od Top Secret – Twoja deska ratunku, kiedy nie masz czasu szukać prezentów

Szukasz upominku dla mamy bądź żony? Postaw na dodatki i akcesoria! Większość kobiet lubi biżuterię i zazwyczaj nie ma nic przeciwko, by jej prywatne zasoby się powiększyły. Jeśli zatem wiesz, że gustuje w efektownych kolczykach to wybierz dla niej długie, sięgające ramion błyskotki – będzie mogła potem założyć do sylwestrowej kreacji.

prezenty lasy minute

A może potrzebuje nowego portfela? Ten stary wysłużył się, przetarł i stracił dawny kształt? To znakomity pretekst, by bliska Ci osoba otrzymała pod choinką nowy! 

Wydaje się, że zegarki odchodzą do lamusa…i może dlatego jest to świetny pomysł na podarunek! Zaoszczędź czasu mamie lub przyjaciółce i kup jej zegarek. Niech nie traci drogocennych minut na szukanie telefonu, by sprawdzić która godzina.

 

 

Możesz też spróbować skomponować swoje własne zestawy. Jeśli kobieta, której chcesz zrobić prezent jest elegantką ceniącą szyk i prostotę do skórzanych rękawiczek dobierz stylową kopertówkę i ozdobne kolczyki.

 

W te chłodne, wietrze dni przyda się zestaw: czapka, szalik i rękawiczki. I, o ile znasz gust obdarowywanej osoby, to będzie bardzo praktyczny pomysł.

 

Mężczyźnie sprawisz radość nową koszulą (wielu panów na szczególną okazję przywdziewa tę z ślubu) i gustownym zegarkiem. Dobierz jeszcze pasek, a będzie miał gotowy, elegancki zestaw na różnego rodzaju wyjścia.

 

 

 

Być może mało osobistym i wyrafinowanym prezentem będą skarpetki (bo któż ich nie dostał od Mikołaja), ale po cóż zarzucać tradycję. Niech stanie się jej zadość i podaruj fikuśne, bożonarodzeniowe męskie skarpety.

 

A skoro jesteśmy przy świątecznych motywach to ciekawym pomysłem na prezent będą koszulki z bożonarodzeniowymi nadrukami. Jeśli jednak adresatem jest poważny pan, w którego życiu przeważają oficjalne okazje – lepszym wyborem będzie koszula.

prezenty last minute

prezenty last minute

 

 

Wszystkie upominki posiadają specjalne świąteczne pudełka, nie musisz zatem martwić się, jak je zapakować!

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (146 głosów, średnia: 4,04 z 5)
zapisuję głos...