10 pomysłów na niezwykłe prezenty dla smakoszy

Prezenty dla smakoszy zwykle są bardzo podobne do siebie. Dodatki do dań, słodycze, kawy czy zestawy przypraw mogą w pewnym momencie wydać się obdarowywanym banalne. Z myślą o bardziej oryginalnych propozycjach przygotowaliśmy dla Was błyskawiczny prezentownik, w którym znajdziecie 10 gotowych pomysłów. Zapraszamy!

Smakosze to wspaniali ludzie (szczególnie jeśli są naszymi przyjaciółmi i zapraszają nas na degustacje). Stosunkowo łatwo kupić im prezent, ponieważ istnieje wiele  niesamowitych pomysłów na podarki dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni  – gotując lub w restauracji – kosztując różne dania. Poniżej znajdziecie naszym zdaniem najciekawsze pomysły na prezenty dla miłośników jedzenia. Jeszcze zdążycie zamówić!

prezenty dla smakoszy

kolaż własny redakcji, zdjęcia pochodzą ze sklepów, do których odnosimy czytelników w artykule

10 pomysłów na niezwykłe prezenty dla smakoszy

Prezenty dla smakoszy powinny być wyszukane. Są to przecież osoby o wyrafinowanym guście, które lubią celebrować codzienność i wyciągać z życia najlepsze smaki. Dla kogoś, kto zasiadając do posiłku wyczula wszystkie swoje zmysły podarunki powinny być nie tyle praktyczne, co po prostu przyjemne. Cieszące oko, pachnące, przyprawiające o dobry nastrój, witające miłym akcentem już na samym początku dnia. Taką ideą kierowaliśmy się właśnie przygotowując poniższy prezentowy przewodnik. Mamy nadzieję, że przynajmniej jedno z naszych wskazań okaże się dla Was trafne i zdejmie z Waszych barków ciężar dalszych poszukiwań, które wydają się skazane na klęskę! Smakołyki i wyszukane dodatki do potraw są naturalnie wyborem dość oczywistym, dlatego nie znalazły się w naszym prezentowniku. Nadal jednak proponujemy Wam dołączyć jakiś pyszny drobiazg do wybranego prezentu!

Oto 10 pomysłów na prezenty dla smakoszy:

1. Talerz z pięknym, baśniowym motywem – 157 zł

 

2. Foremki do wycinania ciastek w kształcie wąsów – 3 szt. za 27 zł

 

3. Pościel „Śniadanie do łóżka” – 254 zł

 

4. Bluza z pizzą zamiast diamentu – 160 zł

 

5. Różowe skarpetki w jajka sadzone – 22 zł

 

6. Słój z kranikiem na półkę lodówki – 99 zł

 

7. Paletka do cieni w kolorach pysznych potraw dla kosmetyczno-kulinarnej hedonistki – 215 zł

 

8. Designerska torba na lunch – 99 zł

 

9. Grafika na ścianę „Odrobina słodyczy” A4 – 40 zł

 

10. Żelkowa mucha dla małego łakomczucha – 59 zł

 

Jak podobają się Wam nasze pomysły na prezenty dla smakoszy? A może macie inne, ciekawsze propozycje, którymi chciałybyście się z nami podzielić? Jak zawsze czekamy na Wasze komentarze!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (306 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...