Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!

Dzień Matki tuż,tuż! Zastanawiasz się ciągle nad prezentem dla ukochanej Mamy? Znaleźliśmy kilka inspiracji na prezenty na Dzień Matki! Zapraszamy!

Photo: Anastasia Dulgier – unsplash.com

 

 

Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!  – Jedyne takie kubki

Niepowtarzalne, własnoręcznie zdobione kubki mogą stać się prawdziwą ozdobą!

W pierwszym sposobie wystarczy użyć lakieru do paznokci wylanego na taflę wody, zamieszać wykałaczką lub patyczkiem do szaszłyków i zanurzyć w niej wybrane przez siebie standardowe kubki (białe, czy przezroczyste).

 

Drugi sposób jest równie prosty. Białe kubki zaklejamy gotowymi literkami (do kupienia w np. sklepach papierniczych) tworząc wybrany przez siebie napis. Następnie stawiamy pieczątki z farb do szkła. Odklejamy literki i gotowe!

 

Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!  – Zestaw kosmetyków!

Możesz schować do w karton, słoik, wsadzić do kosza. To alternatywa dla gotowych koszy prezentowych. Twoja wersja może być spersonalizowana – wybierz te kosmetyki, które rzeczywiście Mama lubi, dobierz do tego słodkości, może mięciutki ręczniczek, ulubioną herbatę?

 

Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!  – Babeczkowy bukiet

Tworząc taki bukiet pamiętaj by wybierać krem, który będzie gęsty i dobrze trzymał się babeczki! babeczki możesz nakłuć patyczkami do szaszłyków, a drugi koniec wbić w gąbeczkę do tworzenia kwiatowych bukietów. Robi wrażenie, prawda?

 

Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!  – Torba pełna miłości

Możesz kupić gotową torbę lub uszyć ją własnoręcznie. To niezwykle przydatny przedmiot, a jednocześnie może stać się świetnym prezentem, specjalnie dedykowanym dla Mamy dzięki odpowiednim dekoracjom!

Inspiracje DIY: Prezenty na Dzień Matki!  – Kwiatowy napis

Do tego możesz wykorzystać świeże lub sztuczne kwiaty. Do własnoręcznie złożonych foremek w kształcie liter włóż gąbkę do tworzenia kompozycji kwiatowych i… stwórz swoją własną!  Takie litery możesz przytwierdzić do tablicy lub pustej ramki!

 

A może pomyślicie o prezentach kulinarnych:

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (205 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...