Prezent z Zalando – pomysł na dobry upominek

Zalando to popularny serwis sprzedażowy oferujący ubrania, buty i dodatki najlepszych marek. Co więcej, ma on wygodną opcję darmowych zwrotów, jeśli po przymierzeniu rzeczy nie pasują. Jeśli chcesz zrobić prezent komuś, kto kocha modę, Zalando to świetny wybór!

Wypróbuj karty podarunkowe do Zalando

Jak jednak zdecydować, co dokładnie kupić? Najlepiej postaw na voucher podarunkowy. Jeśli już wybrałeś Zalando, karta podarunkowa to dobre rozwiązanie, dzięki któremu osoba sama sobie wybierze najbardziej pożądany prezent. Karta podarunkowa Zalando może być doładowana dowolną kwotą. Może to być pełna kwota wymarzonego przedmiotu lub jej część, dzięki której obdarowana osoba zamówi sobie ten produkt taniej.

Wybór należy do ciebie, pamiętaj tylko, aby w przypadku podawania drugiej osobie kodu doładowania powiedzieć też, jaką sumę ma do dyspozycji, kupując na Zalando. Bon podarunkowy może być łączony z innymi formami płatności, tak więc jeśli nawet kwota jest niższa niż cena produktu, kupujący może po prostu samodzielnie dopłacić brakującą część.

Doskonały prezent na ostatnią chwilę

Nagle przypomniałeś lub przypomniałaś sobie o czyichś urodzinach? Potrzebny Ci pilny prezent przebłagalny? A może po prostu chcesz dać komuś upominek bez okazji? W każdej z tych sytuacji voucher sprawdzi się jako sposób na zrobienie przyjemności drugiej osobie. Nasza podpowiedź: bon do Zalando może też być świetnym dodatkiem do prezentu w postaci biletów na jakieś specjalne wydarzenie! Dzięki temu Twój towarzysz lub towarzyszka może sobie skompletować elegancki outfit na to wyjście.

Nie tylko szpilki i krawaty

Oczywiście Zalando oferuje nie tylko stroje wieczorowe, ale wszelkiego rodzaju odzież i obuwie. Być może Twoja druga połowa chce kupić buty trekkingowe lub strój sportowy. Żaden problem – tutaj także karta podarunkowa pozwoli jej osobiście wybrać wymarzony model. Jest to także dobre wyjście w sytuacji, gdy wprawdzie wiesz, co kupić, ale nie masz pewności co do rozmiaru.

Gdzie kupić voucher Zalando?

Karty podarunkowe do Zalando można kupić między innymi w sieci Żabka. W każdym sklepie Żabka przy kasie możesz poprosić o bon upominkowy Zalando i podać wybraną kwotę. Po zapłaceniu otrzymujesz specjalny wydruk z kodem doładowującym oraz instrukcją jego użycia.

Ponieważ dostajesz swój kupon od razu po zapłaceniu, nie musisz czekać na przysłanie vouchera mailem. Kod jest natychmiast aktywny i gotowy do użycia, dlatego jest świetnym prezentem na ostatnią chwilę, nawet, gdy jesteś już w drodze. Karty upominkowe są także doskonałe, gdy chcesz przesłać podarunek online. Wystarczy, że przekażesz drugiej osobie kod, a będzie ona mogła od razu wybrać sobie wymarzony prezent.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (12 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...