Jaki prezent na komunię dla chłopca

Dziś prezenty komunijne różnią się znacznie od tych, które kupowano kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu. Chłopcy nie dostają już bezużytecznych pamiątek, które zalegają na półkach. Najczęściej otrzymują za to sprzęty elektroniczne, idealne do codziennych zabaw i wspierające rozwijanie niebanalnych zainteresowań. Które z nich warto wziąć pod uwagę, aby spełnić marzenie dziecka? Być może zainspirują Was nasze propozycje.

Jaki prezent na komunię dla chłopca

Jak wybrać idealny prezent na komunię?

Choć komunia to głównie przeżycie duchowe, dzieci postrzegają ten dzień również jako własne święto, w trakcie którego obdarowywane są prezentami. I my byliśmy kiedyś w ich wieku i doskonale znamy to uczucie oczekiwania na przyjęcie i podarunki od najbliższych. Aby więc zrobić przyjemność chłopcu, który idzie do komunii, warto wziąć pod uwagę jego zainteresowania, a także własny budżet. Zamiast kupować prezent w ciemno, dowiedzmy się, co sprawia dziecku przyjemność i jak spędza ono wolny czas. Taka podpowiedź będzie kluczowa w wyborze podarunku, który skradnie jego serce. Nie dajmy się jednak zwariować. Prezent na komunię nie musi kosztować fortuny. Poniżej przedstawiamy propozycje Artura Piórkowskiego z Matrix Media.

Deskorolka elektryczna – wymarzony prezent na komunię dla chłopca

Jednym z ciekawszych prezentów komunijnych dla chłopca jest deskorolka elektryczna, która cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. Jest tańsza i bezpieczniejsza niż modne do niedawna quady. Dzięki takiemu prezentowi, dziecko będzie bardziej aktywne i spędzi więcej czasu na dworze. Choć deskorolka jest elektroniczna, świetnie nauczy chłopca równowagi i właściwego balansu ciała.

Tego typu sprzęt nie jest również trudny w obsłudze. Dziecko jest w stanie opanować podstawy sterowania zaledwie w kilka minut. Dodatkowo deskorolka jest w stanie przejechać nawet do 20 kilometrów na jednym naładowaniu. Jej maksymalna prędkość to 10 km/h.

Aparat dla młodego fotografa

Innym interesującym pomysłem na prezent komunijny dla chłopca będzie zakup dobrego aparatu fotograficznego. Nie musi to być profesjonalna lustrzanka. Wystarczy zwykły aparat kompaktowy, który spełni wymagania dziecka i pomoże mu nauczyć się podstaw fotografii. Dzięki takiemu podarunkowi chłopiec rozwinie nowe zainteresowania i uwieczni godne zapamiętania chwile.

Smartfon – prezent dla każdego

Uniwersalnym prezentem komunijnym będzie z całą pewnością smartfon. Dobry telefon z połączeniem Wi-Fi, aparatem oraz możliwością grania w najnowsze gry to użyteczna zabawka, który przyda się każdemu dziecku. Przy okazji skorzystają na tym i rodzice, którzy zyskają stały kontakt ze swoją pociechą.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (183 głosów, średnia: 4,37 z 5)
zapisuję głos...