Pretty One – elegancka kolekcja Business

Gospodarcze prognozy na rok 2012 nie wyglądają najlepiej, są wręcz koszmarne! Ale Ty nie musisz prezentować się tak samo. Firma potrzebuje Ciebie w wersji Pretty One. Poznaj kobiece tajemnice sukcesu w walce z kryzysem z kolekcją Business polskiej marki Pretty One.

 

Pretty One - kolekcja Business

Twój wizerunek jest wizytówką firmy. Chcesz być bizneswoman godną zaufania? Pretty One radzi – Postaw na wiarygodność! Kreuj spójny wizerunek między tym, jak wyglądasz i tym, co reprezentujesz oraz pamiętaj o zasadzie Lorda Brummela: ?Orły są szare, a papugi pstrokate?. Dlatego łącz w garderobie elegancję złożoną z dobrych gatunków materiałów i dbałości o szczegóły, klasykę bez zbędnej nonszalancji oraz zgodność z zasadami tzw. dress code, które mogą być delikatnie rozluźnione do stylu sportowej elegancji.

Stylizaje Pretty One

Kolekcja Pretty One Business czerpie ze stolicy światowej gospodarki – Nowego Jorku. Styl w wielkim mieści, oznacza dla kobiety sukcesu klasę i elegancję połączoną z gustownym seksapilem oraz komfortem. Proste kroje i zaznaczona talia w subtelny sposób podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Marka pokazuje, że współczesna kobieta biznesu posiada wyobraźnię, która pozwala jej dopasować się do każdej sytuacji. Ołówkowe spódnice, szyfonowe koszule i eleganckie żakiety, to idealne rozwiązanie do biura i na ważne spotkania. Jednak Pretty One, tak jak kobieta sukcesu, zaskakuje odwagą. W kolekcji pojawiają się nietuzinkowe kroje, faktury oraz wielowątkowe łączenia. Odnajdziemy w niej styl lat 60-tych, słodkie kropki w małym i dużym formacie, grę bieli z czernią w stylu retro, nieśmiertelne kraty z nutą dekadencji oraz motywy kwiatowe tkane na wytwornych jedwabiach i szyfonach. Kolekcję łączy nieformalny styl casual z biznesową i ponadczasowa elegancją, nadając klasycznym garniturom mieszankę rozwagi i romantyzmu, pełną kokieterii godnej Coco Chanel i Twojego awansu.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (152 głosów, średnia: 4,39 z 5)
zapisuję głos...