Poznaj “Tajemnice Zdrowia” Katarzyny Gwiazdowskiej! Unikalna publikacja na polskim rynku [KONKURS]

W ostatnich dwóch latach, jak nigdy wcześniej, zdaliśmy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowie. Coraz częściej zmieniamy tryb życia na zdrowszy, szukamy wskazówek i porad. Od teraz nie musisz już przekopywać tysiąca stron w Internecie. Postaw na jeden kompleksowy i holistyczny przewodnik “Tajemnice Zdrowia” Katarzyny Gwiazdowskiej. Sto praktycznych wskazówek, porad i przepisów w jednej publikacji. Wszechstronny sześciotygodniowy program regeneracji ciała, emocji, umysłu i ducha.

“Tajemnice Zdrowia” Katarzyny Gwiazdowskiej to pozycja dla każdego, kto chce zadbać o siebie na wszystkich poziomach. Stopniowe wdrażanie zaleceń zawartych w książce to doskonały sposób, aby w nowym roku zatroszczyć się o zdrowie, podarować sobie i najbliższym bardziej świadome i wartościowe życie. To nie jest zwykły poradnik, to przewodnik po zdrowym stylu życia. To również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, który pokaże, jak bardzo się o nią troszczysz.

5 ciekawych książek dla kobiet, które warto przeczytać

5 ciekawych książek dla kobiet, które warto przeczytać

Statystyki pokazują, że kobiety czytają znacznie częściej i więcej niż mężczyźni. Mimo, że przypisywana jest im zazwyczaj literatura romantyczna, to chętnie sięgają również po bardziej ambitne pozycje książkowe. Trudno jednak zaprzeczyć, że klasyka romansu świetnie

“Tajemnice Zdrowia” – takiej pozycji w Polsce jeszcze nie było!

„Tajemnice Zdrowia” to 430 stron rzetelnej wiedzy, połączonej z bogatym doświadczeniem autorki Katarzyny Gwiazdowskiej – psycholog, psychodietetyk, dyplomowanej trenerka detoksu Instytutu Świadomego Życia Ewy Foley, absolwentki Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Ośrodka INTRA, certyfikowanej nauczycielki metody Soul Body Fusion®. Autorka chce zwrócić uwagę na to, że ważnymi krokami na drodze do zdrowia – zarówno fizycznego, jak i psychicznego – jest oczyszczenie ciała, powrót do równowagi emocjonalnej, wyciszenie umysłu i wzmocnienie ducha.

Poradnik zawiera sześć bloków tematycznych-rozdziałów:

 • tydzień 1. Poradź sobie ze stresem;
 • tydzień 2. Zmień przekonania;
 • tydzień 3. Uwolnij emocje;
 • tydzień 4. Oczyść ciało;
 • tydzień 5. Skomponuj zdrową, zbilansowaną dietę;
 • tydzień 6. Podtrzymuj zdrowe nawyki.

Pod koniec każdego rozdziału znajduje się podsumowanie.

„Chcę Ciebie zaprosić do stworzenia trwałych, zdrowych nawyków, które będą ci towarzyszyć na długo po ukończeniu tego programu oraz przeczytaniu mojej książki. Nie interesuje mnie krótka metamorfoza, po której wrócisz do poprzedniego życia, gdy minie twoje zainteresowanie tematem zdrowia, podobnie jak przemijają różne mody. Widziałam już wiele osób, które robiły ‘projekt bikini’ przed wakacjami albo zabierały się za morsowanie, bo ‘wszyscy tak robią’, a potem jadły to samo śmieciowe jedzenie i wylegiwały się na kanapie, gdy ich zapał minął” – pisze Katarzyna Gwiazdowska.

Kluczem do zdrowia i zdrowego stylu życia są odpowiednie nawyki, czyli powtarzane zachowania, które towarzyszą nam na co dzień. Nasze osobiste wybory, dokonywane każdego dnia, przekładają się̨ na zdrowie, poszerzają naszą świadomość
i utrzymują umysł w pozytywnej równowadze.

Warto pamiętać, że wszystkie zmiany się̨ robi, a nie tylko o nich czyta. 

KONKURS!

Zbliża się nowy rok. Czas, kiedy obiecujemy sobie, że będziemy zdrowiej żyć, lepiej się odżywiać, wreszcie zaczniemy się ruszać… “Tajemnice Zdrowia” Katarzyny Gwiazdowskiej to pozycja, która pomoże Ci wprowadzić w życie zmiany – nie na chwilę i nie na z przymusu. Z przyjemnością i długotrwale.

Mamy do rozdania dla Was aż 3 egzemplarze książki “Tajemnice Zdrowia”. 

Zadanie konkursowe:

W komentarzu pod artykułem napisz, jakie masz postanowienia noworoczne i w jaki sposób planujesz zadbać o to, żeby je zrealizować.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia 15.12. włącznie!


WYNIKI KONKURSU!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody zdobywają: ewalub, agasam9, Marta. Prosimy o wiadomość mailową z adresem do wysyłki nagród: redakcja@kobietamag.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (39 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Maja  8 grudnia 2021 12:12

  Moim postanowieniem Noworocznym jest więcej i systematyczniej ćwiczyć jak na swoje możliwości domowe.

  Odpowiedz
  • Karo  13 grudnia 2021 04:55

   Postanowień jak co roku będzie wiele,
   Mam nadzieję, że je wszystkie w życie wcielę.🙏
   1. Muszę się mniej stresować
   W tym ćwiczeń jogi chcę spróbować.🧘🏼‍♀️
   2. Chcę się wyciszać spacerując po lesie,
   Mam nadzieję, że świeże powietrze mnie poniesie.💨
   3. Chcę się odżywiać lepiej i systematycznie,
   Zdrowo, świeżo i aromatycznie.👃
   4. Odstawić muszę całkowicie słodkości,
   Bo to tylko prowadzi do otyłości.😱
   5. I najważniejsze na koniec zostawiłam,
   Mam nadzieję, że z życiem w biegu już skończyłam. 🤚
   Mam nadzieję, że jak nastanie nowy rok,
   To będzie mój w lepsze życie krok.❤️

   Odpowiedz
 2. agasam9  8 grudnia 2021 19:19

  chcę zmienić nawyki żywieniowe, przede wszystkim ograniczyć mięso w diecie mojej rodziny, chcę gotować lekkostrawne obiady, zdecydowanie częściej serwować rodzinie zupy 🙂

  Odpowiedz
 3. Tayen  9 grudnia 2021 15:19

  Moim postanowieniem noworocznym jest bardziej dbać o siebie. Zarówno od strony psychicznej jak fizycznej.
  Od strony fizycznej chcę dawać sobie jak najwięcej ruchu, zdrowego wśród natury. Dbać też o swoje ciało poprzez jedzenie sezonowych warzyw i owoców, przetworów własnej roboty i stosowanie naturalnych kosmetyków.
  Od strony psychicznej więcej odpoczywać (aktywny odpoczynek jest najlepszym odpoczynkiem!), cieszyć się z rzeczy małych i doceniać każdą chwilę, doceniać siebie, bo każdy z nas jest wyjątkowy.
  W nowym roku chcę otoczyć się opieką i nauczyć się żyć w pełnej harmonii: zdrowe ciało – zdrowa dusza.

  Odpowiedz
 4. Weronika  11 grudnia 2021 00:18

  Postanowienia noworoczne nie są moją mocną stroną. Dotąd nie udało mi się w żadnym wytrwać. Ale może w tym roku będzie inaczej. Moim postanowieniem jest zmiana nawyków żywieniowych. Mam świadomość tego, że moja dieta pozostawia sporo do życzenia, jem za mało warzyw i za często sięgam po słodycze. Chcę zmienić dietę głównie z powodów zdrowotnych, gdyż tak zaleciła mi moja pani Doktor. Na pewno chce zacząć te zmiany stopniowo i przyzwyczajać się do nich, żeby to nie była taka gwałtowna zmiana, którą zaraz porzucę. Planuję więcej gotować sama. Chcę spróbować prowadzić jakiś dziennik, czy pamiętnik, żeby coś mnie motywowało, bo sama z siebie nie mam zbyt dużej motywacji. Powinnam być też bardziej aktywna fizycznie, ale, niestety, nie lubię sportu. Postaram się chociaż chodzić na spacery i podejmować więcej właśnie takiej spontanicznej aktywności.

  Odpowiedz
 5. Marta  11 grudnia 2021 21:42

  Moim postanowieniem noworocznym jest opanowanie stresu w trudnych sytuacjach i radzeniem sobie z nim na co dzień. Uważam że to jest podstawa i jak to uda mi się osiągnąć skupię się na diecie i ćwiczeniach.

  Odpowiedz
 6. Ada  12 grudnia 2021 16:17

  Moje postanowienia noworoczne to: regularne badania profilaktyczne. Badania pozwolą mi zdiagnozować mój stan zdrowia i zapobiec ewentualnym chorobom w przyszłości. Mogą być również wskazówką do zmiany diety czy zachętą do aktywnego spędzenia czasu.

  Odpowiedz
 7. Gosia  13 grudnia 2021 11:05

  Moim najważniejszym noworocznym postanowieniem będzie poświęcanie znacznie większej ilości czasu bliskim! To własnie oni są dla mnie najważniejsi, a teraz biegnący okres ciązy, półtoraroczny synek i remont domu oraz prace codzienne pochłaniają cały mój czas. Koniecznie muszę znajdować go więcej dla męża, wspólnej zabawy z synkiem, córeczki, która już niebawem do nas dołączy, ale również mamy, siostry czy siostrzenic, które również uwielbiam i one uwielbiają bawić się ze mną.
  W planach po porodzie oczywiście mam wprowadzenie aktywnego trybu życia, który umożliwi mi wspólne wycieczki rowerowe z bliskimi i inne pomysły na dobrą zabawę.
  Moje kolejne postanowienie wiąże się z coniedzielnym gotowaniem tego, na co będzie miał ochotę mąż. To on zajmuje się ciągłymi pracami przy remoncie, co kradnie nam jego na całe długie dnie, dlatego chciałabym mu to jakoś wynagrodzić!

  Odpowiedz
 8. ewalub  13 grudnia 2021 12:24

  Każdego ranka włączając ekspres do kawy obiecuję sobie, że to już ostatni, ale to naprawdę ostatni raz, kiedy zaczynam dzień od kawy i wlewam ten napój do pustego żołądka. Muszę w końcu dotrzymać tej złożonej sobie obietnicy. Może pomoże tak prosta rzecz jak odłączenie wieczorem ekspresu od prądu? Wówczas, gdy zaspana z przyzwyczajenia nacisnę przycisk i nic się nie stanie, to może oprzytomnieję i przypomnę sobie o swoim postanowieniu?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany