Poznaj sekrety polskich stylistów gwiazd!

Na czym polega sekret fryzury idealnej i co robią znani polscy styliści, aby go odkryć? Wzięliśmy pod lupę czterech fryzjerów stylistów, którzy współpracują z topowymi polskimi gwiazdami. Zobaczcie co Was czeka, jeśli zdecydujecie się oddać w ich ręce i zaufać ich nożyczkom. Poznajcie ich sekrety! To ci styliści tworzą nowatorskie trendy fryzury damskie

Jaga HupałoJaga Hupało to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich stylistek fryzur. Nie tylko dzięki swojej czarnej, równo ściętej grzywce. Charakterystyczny jest też jej styl. Podczas pracy z klientem stara się wydobyć z niego niepowtarzalną osobowość, aby stworzyć zupełnie nowy wizerunek. Bez wątpienia okaże się najlepszym doradcą jeśli zapragniesz całkowicie odmienić swój wygląd i przygotujesz się na radykalną zmianę. Hupało pracowała z takimi gwiazdami jak Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Figura czy Iza Kuna. Jej pracownia znajduje się przy ul. Burakowskiej w Warszawie.

 

 

Kajetan GóraŚwiatowy poziom reprezentuje także Kajetan Góra, do którego atelier przychodzą takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Katarzyna Zielińska czy Marta Grycan. Miał przyjemność stylizować znaną aktorkę Faye Dunaway podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. W jego pracy najważniejsza jest intuicja. Silnie oddziałuje na niego przyroda, która pozwala mu się zrelaksować, dzięki czemu w pracy jest jeszcze bardziej kreatywny. Jednak w przeciwieństwie do Jagi Hupało nie ma w zwyczaju robienia zwariowanych fryzur. Jego styl charakteryzuje prostota, naturalność i bezpretensjonalność. Twierdzi, że kiedy widzi klientkę, zamyka oczy i wie co ma robić. Podkreśla, że z każdą osobą ma inne odczucia. Fryzurę stara się dopasować tak, aby jak najbardziej pasowała do człowieka zarówno pod kątem fizjonomicznym i psychologicznym. Atelier Kajetana Góry mieści się przy ul. Berneńskiej w Warszawie.

 

Maciej WróblewskiNiekwestionowanym guru w świecie fryzjerów stylistów jest Maciej Wróblewski. Tworzył fryzury dla największych polskich projektantów mody. Pracuje przy programach telewizyjnych takich jak You Can Dance czy Bitwa na Głosy. Przez lata tworzył sesje i okładki czasopism takich jak „Viva”, „Gala”, „Playboy”, „CKM”, „Twój Styl” „Pani” czy „Cosmopolitan”. Jaki jest jego sekret? W pracy z klientem stara się być mentorem i doradcą. Człowieka postrzega całościowo, nie ogranicza pola widzenia jedynie do głowy – stąd charakterystyczne w jego salonie duże lustra. Najbardziej znany jest z tego, jak cieniuje włosy. Jak podkreślił w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów” jego włosy są lekkie. Maciej swoje klientki przyjmuje w salonie przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

 

Grzegorz DużyDość innowacyjne podejście do klientek ma Grzegorz Duży, stylista marki Shake Your Head. W swojej karierze pracował m.in. z Iloną Felicjańską, Teresą Rosati czy Wiktorem Zborowskim. Podkreśla, że fryzjerstwo to również psychologia. Fryzjer powinien spostrzegać wszystkie szczegóły, które mogą wpłynąć na dobór fryzury klientki lub klienta – od kształtu twarzy, figury, po gest, ruch i zachowanie. Jego sekretem jest autorski program, który opracował w ciągu swojego 20-letniego doświadczenia w branży. To analiza 5 elementów, którą wykonuje każdej klientce podczas pierwszego spotkania. Co kryje się za taką analizą? Stylista ocenia takie aspekty jak struktura włosa, jego grubość, podatność na układanie, tempo rozjaśniania się włosów przy dekoloryzacji, oraz takie detale jak choćby kolor oczu, odcień opalenizny, czy preferowana biżuteria. Te szczegóły mają istotny wpływ na dobór fryzury idealnej. Dopiero po ocenie wszystkich wspomnianych wyżej elementów (i wielu innych, o których możecie dowiedzieć się, kiedy analiza zostanie wykonana dla Was indywidualnie), fryzjer odkrywa prawdziwą naturę Waszych włosów i dopasowuje fryzurę idealną. Jesteście gotowe na taką analizę? Jeśli tak, Grzegorz Duży przyjmuje w Warszawie przy al. Szucha.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (150 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Jaworka  24 sierpnia 2015 21:23

  Raczej nie będzie mnie stać aby zasięgnąć porady u takich sław a najlepszym doradcą jestem sama sobie a fryzjerzy do których chodzę nie zawsze słuchają i jak mówię że chcę podciąć końcówki 2 cm to zawsze jest 5 albo i więcej

  Odpowiedz
 2. Patriszia  25 sierpnia 2015 07:00

  chciałabym oddać się w ręce tych stylistów.. 🙂

  Odpowiedz
 3. bbo  25 sierpnia 2015 09:53

  A ja myślę, ze po takiej wizycie u stylisty poczułabym się bardziej przebrana niż ubrana.

  Odpowiedz
 4. lilkawodna  25 sierpnia 2015 11:57

  A ja bym chciała żeby mi, któraś z tych osób tak profesjonalnie doradziła w jakiej fryzurze i kolorze włosów będzie mi najlepiej.

  Odpowiedz
 5. Aneta  25 sierpnia 2015 14:47

  Słyszałam do tej pory tylko o Kajetanie Górze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany