Jak poznać, że On się zakochał? 14 sygnałów, że masz potencjalnego wielbiciela

            Relacje damsko-męskie są niewątpliwie skomplikowane, szczególnie wtedy, kiedy ludzie nie mówią wprost o swoich uczuciach, a zamiast tego kryją je pod postacią różnych sygnałów niewerbalnych. Jak poznać, że On się zakochał? Skąd wiedzieć, czytając mowę ciała, czy mężczyzna, jaki nam się podoba, odwzajemnia nasze uczucia? Nie wypada przecież tak po prostu podejść i o to zapytać, bo mogłoby się to skończyć powodzią czerwoności na twarzy i poczuciem wstydu przez kolejny miesiąc. Oto kilkanaście oznak, które mogą (lecz wcale nie muszą) świadczyć o tym, że masz poważnego wielbiciela.

czy-on-sie-zakochal-1

 1. Jak poznać, że On się zakochał? Uśmiecha się, gdy na Ciebie patrzy

Jeżeli na Twój widok na jego twarzy pojawi się szczery uśmiech, na pewno darzy Cię sympatią. Jednak fakt, że ktoś Cię lubi, nie oznacza jeszcze, że jest Tobą zainteresowany. Jak to odróżnić? Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna jest Tobą zauroczony, gdy uśmiecha się nawet w sytuacjach, w których o tym nie wiesz, nie widzisz go, nie jesteś nawet świadoma, że on gdzieś wokół Ciebie jest.

 

 1. Jak poznać, że On się zakochał? Utrzymuje kontakt wzrokowy

Wydawać by się mogło, że zakochany mężczyzna z nieśmiałości i skrępowania będzie unikał kontaktu wzrokowego, tak jak czynią to często kobiety. Jeśli podczas wzajemnego patrzenia na siebie masz wrażenie, że trwa to dłużej niż zwykle, a także dostrzegasz, że jego wzrok „promienieje”, bo mimowolnie podnoszą się jego kąciki oczu lub tworzą „kurze łapki”, bądź pewna, że to jeden z dowodów potwierdzających jesgo pozytywne odczucia względem Ciebie.

 

 1. Spogląda na Ciebie

Są mężczyźni mniej pewni siebie, którzy zdobywają infromacje o otoczeniu obserwowaniem. Gdy zainteresuje się Tobą takowy obserwator, będzie on często rzucał na Ciebie spojrzenia, a spoglądał do momentu, gdy zorientujesz się i go na tym przyłapiesz. W ten sposób, bacznie obserwując, chce Cię poznać.

 

 1. Stara się być blisko Ciebie

W początkowej fazie mężczyzna, który jest Tobą zainteresowany, będzie chciał przebywać w Twoim otoczeniu. Na wykładach usiądzie blisko Ciebie, w pracy zajmie sąsiednie biurko, na imprezie będzie krążył wokół Ciebie i Twoich znajomych. W ten sposób mężczyźni szukają dróg, by znaleźć się blisko Ciebie, lecz nie sprawić, byś poczuła się osaczona.

 

 1. Mowa ciała

Jego palce u nóg są skierowane prostopadle do Ciebie. Gdy stoi obok Ciebie, lekko się pochyla. Kiedy jest nieco dalej, lecz wie, że na niego patrzysz, prostuje się w taki sposób, by wyeksponować swoje walory budowy ciała- mięśnie, wzrost, atrakcyjną sylwetkę. Bywa i tak, że odzwierciedla Twoje gesty. To znak, że skupia się na Tobie i próbuje zaznaczyć, że jest do Ciebie podobny.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (74 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. efffciaa  18 listopada 2016 12:53

  Ciekawe , ale czytając artykuł zaczęłam się zastanawiać nad swoim związkiem he he wiem doskonale , że mój facet kocha mnie nad życie 😉 ale części z tych oznak nie zauważyłam , lub nie zwróciłam na nie uwagi…

  Odpowiedz
 2. loven21  18 listopada 2016 16:43

  Ciekawy artykuł nawet niektóre rzeczy się sprawdzają 😛

  Odpowiedz
 3. A. czy  18 listopada 2016 19:34

  No muszę przyznać, że tak jest w rzeczywistości :)Gdy chwile nad tym pomyśle to na co najmniej połowę „objawów” wskazanych w artykule zwróciłam uwagę, wiedziałam że coś jest na rzeczy XD

  Odpowiedz
 4. mama_kazala  20 listopada 2016 19:39

  hmmmm….

  Odpowiedz
 5. m258  22 listopada 2016 13:16

  tak jest zaiste

  Odpowiedz
 6. Moniśka  23 listopada 2016 09:08

  Interesujący artykuł. Faceci to bardzo interesujący gatunek. Warto znać ich zachowania. Chociaż ostatnio zastanawiam się, czy przypadkiem nie jesteśmy dziwni.. łatwiej jest pójść z kimś do łóżka niż powiedzieć kocham Cie.

  Odpowiedz
 7. Halinka z dużego miasta  23 listopada 2016 14:20

  Flirtowaniem z innymi to by mnie raczej zniechęcił… ale jeśli chodzi o inne sygnały to w pełni się zgadzam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.