Pozbywamy się toksyn z organizmu – Saluran z algami z linii Vitana

Oczyszczanie organizmu z toksyn jest bardzo ważne dla zdrowia i urody. Nieodpowiednia dieta, zanieczyszczone środowisko oraz ciągły stres powodują, że toksyny stale gromadzą się w organizmie. Suplement diety SALURAN Z ALGAMI z linii Vitana ma właściwości oczyszczające dzięki wyjątkowej kompozycji ziół. Aby zmaksymalizować działanie, preparat został wzbogacony o chlorellę Ta zielona alga efektywnie odtruwa organizm, skutecznie usuwając z niego toksyny. Kuracja preparatem doskonale wpływa na utrzymanie odpowiedniej wagi, poprawę stanu skóry i włosów oraz ogólną kondycję organizmu.

Saluran z algami z linii Vitana

Oczyszczanie może powodować niedobory magnezu, dlatego SALURAN Z ALGAMI został wzbogacony o ten pierwiastek. W skład preparatu wchodzi:

 • Chlorella to słodkowodna alga, która ma unikalną budowę komórkową. Skutecznie wiąże zalegające w organizmie szkodliwe produkty przemiany materii i toksyny, w celu ich usunięcia. Dodatkowo uszczelnia ścianki jelit, co zapobiega wtórnemu przenikaniu toksyn do organizmu.
 • Wyciąg z mniszka lekarskiego (jednego z najbardziej efektywnych ziół oczyszczających) pomaga w wydalaniu szkodliwych produktów przemiany materii, stymulując wątrobę i pęcherzyk żółciowy. Zawarte w nim związki tworzą nierozpuszczalne kompleksy ze szkodliwymi metabolitami, dzięki czemu łatwiej wydala się je razem z moczem. Pobudza pracę nerek.
 • Ekstrakt ze skrzypu zawiera flawonoidy, które działają moczopędnie, usuwając z organizmu nadmiar wody i moczanów. Odtruwają wątrobę, przeciwdziałają obrzękom i usprawniają pracę serca.
 • Ekstrakt z korzenia pokrzywy przeciwdziała zatrzymywaniu się płynów w organizmie.

 

Saluran z Algami 60 tabletek: 25 PLN kuracja 60 dni

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (189 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. minuretka  13 czerwca 2013 11:30

  najlepszy oczxyszczajacy produkt jaki używałam, i 3 kg w dół !

  Odpowiedz
 2. Amanda010  25 lipca 2013 18:06

  Trzeba spróbować 😀

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  13 marca 2017 05:18

  Można i tak. Zewsząd tylko suplementy. W reklamach, artykułach. A koncerny zacierają ręce i liczą kasę, która idzie w miliardy. A ludzie lecą do tych suplementów jak ćmy do światła. I łykają wszystko na wszystko, rujnując swój organizm.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany