Powstrzymaj wypadanie włosów i zachwycaj zdrowymi i mocnymi kosmykami

Wiele kobiet, bez względu na wiek, boryka się z problemem skutecznego sposobu na porost włosów lub na wypadające włosy. Stosujemy wyszukane suplementy i eksperymentuje z różnorodnymi tak domowymi maseczkami do włosów, jak i tymi kupowanymi w drogeriach lub salonach urody. Często bez efektu.

Wypadanie włosów to proces zupełnie naturalny, dopóki dziennie z głowy nie spada więcej niż 100 włosów, zawsze napawa niepokojem. Jak zatem sobie z tym radzić?

 

Bujna fryzura na głowie to nie tylko atrakcyjny wygląd. Z włosów, niemal jak z czarodziejskiej kuli, można także odczytać w jakiej kondycji zdrowotnej znajduje się organizm. Jeśli brakuje w nim witamin i innych składników odżywczych, włosy szybko reagują na ten stan i zaczynają wypadać. Nie pomoże wówczas nawet najlepsza pielęgnacja. Jeśli bowiem nie dostarczymy do organizmu składników niezbędnych do prawidłowego ich funkcjonowania te po prostu spadną z głów.

 

Na szczególną uwagę wśród preparatów na zdrowe i mocne włosy zasługuje VITAPIL. To bogate źródło witamin, soli mineralnych i innych składników odżywczych, które wspomagają porost włosów a skórę głowy zachowują zdrową i dobrze ukrwioną. Obecna w preparacie miedź wpływa korzystnie na pigmentację włosów oraz chroni włosy przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego  oraz wolnymi rodnikami, które powstają podczas zmiany temperatur czy farbowania.

Gdy już dostarczymy do cebulek włosowych niezbędne składniki odżywcze warto zadbać też o trzon włosa. I choć jest on zupełnie martwy wymaga łagodnego obchodzenia się z nim.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (176 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...