Powiększanie ust – nowa metoda bez wypełniaczy

Natura obdarzyła Cię wąskimi ustami, a na Instagramie dziewczyny pozują „na rybkę”, naśladując gwiazdy światowego formatu? Chcesz mieć usta większe i pełniejsze, ale bez użycia wypełniaczy? Możesz zdecydować się na powiększanie ust metodą  lip lift. 

Przeczytaj także: Jak powiększyć usta – triki wizażystek

powiększanie-ust

Zdjęcie: od lewej po zabiegu, po prawej – przed zabiegiem

Wygląd dla każdej kobiety ma ogromne znaczenie. To, że lepiej wyglądamy, ma wpływ na nasze samopoczucie i psychikę. Absolutnym hitem i trendem stały się ponętne i symetryczne usta światowych gwiazd takich jak np. Kim Kardashian.

Powiększanie ust – na czym polega metoda lip lift?

„Ciągle obserwuję potrzeby kobiet i zmieniające się trendy. W ostatnim czasie widać, że rośnie grupa osób poszukujących alternatyw dla wypełniaczy. Specjalnie dla nich wprowadziłem lip lift – nieznany dotąd w Polsce zabieg powiększania ust wykonywany bez użycia dodatkowych preparatów” – mówi dr n. med. Piotr Osuch, chirurg plastyczny.

5_LIP-lift-PRZED

Powiększanie ust metodą lip lift – przed zabiegiem

6_LIP-lift-PO

Powiększanie ust metodą lip lift – po zabiegu

Lip lift to chirurgiczna technika modelowania ust. Polega na wywinięciu czerwieni wargowej i jej wymodelowaniu, dzięki czemu uzyskujemy efekt większych, pełniejszych, a przede wszystkim symetrycznych ust. Zabieg trwa około 40 minut i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Chirurg robi nacięcie pod nosem w kształcie „rogów bawoła” – stąd nazwa zabiegu: bullhorn lip lift. W zależności od potrzeb można powiększyć całą górną wargę lub podnieść tylko kąciki ust. Jeśli potrzebujemy dodatkowej objętości po zabiegu lip lift – usta można dodatkowo powiększyć kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem pobranym z innego obszaru, np. brzucha, ud, bioder.

Zaletą metody jest jego mała inwazyjność i trwałość – robi się go raz w życiu. Zabieg przynosi bardzo dobre efekty zwłaszcza u osób o pociągłej twarzy, wąskich ustach i tych, u których górna warga zakrywa górne zęby.

Polki zmierzają w kierunku naturalnego powiększania ust, a co idzie za tym naturalnego ich wyglądu. Mniej podobają się sztucznie „napompowane” usta, które w wielu przypadkach wyglądają nienaturalnie.

Gdzie: Dr Osuch Clinic – Klinika Chirurgii Plastycznej

www.drosuch.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...