POST okazją do zrzucenia kilogramów?

Niezależnie od tego, jakie zmiany chcemy wprowadzić w naszym stylu życia najtrudniejsze są zawsze początki.  Dlatego eksperci polecają by myśląc o zmianie stylu życia w miarę możliwości poszukać towarzystwa – bo wtedy łatwiej się mobilizować, a przy odchudzaniu skorzystać z dobrze dobranych suplementów diety. Sprawdzonym sposobem jest także wpisanie się z realizacją celów w naturalne okazje do danego typu zmian. Zakończył się karnawał i rozpoczął post. To czas, w którym wielu z nas podejmuje postanowienia. Może warto popatrzeć na to jak na idealną sposobność by zmobilizować się i postanowić nie jeść słodyczy, albo schudnąć 5 kg? Nagrodą będzie nie tylko satysfakcja i poczucie dobrze wykonanego zadania, ale także smukła i zgrabna sylwetka już tego lata.

Dieta Elavia

Wzmożoną motywację do zmiany stylu życia odczuwamy tradycyjnie kilka razy w roku. Pierwszy zryw to czas postanowień noworocznych, drugi – wiosna. Potem kolejnym jest lato i wizja wystąpienia bikini na plaży. Po urlopie, gdy jesień zbliża się wielkimi krokami niewielu z nas już myśli o odchudzaniu. I tak, co roku od nowa. Zanim kolejny raz zatoczymy zaklęty krąg myślenia i ockniemy się z letargu zbyt późno proponujemy rozpocząć odchudzanie już teraz, wykorzystując trwający post, jako dodatkową motywację.

Nie mówimy tu tylko o wiosennym zrywie w trakcie, którego będziemy jeść zbyt mało, ćwiczyć zbyt dużo i po trzech miesiącach wrócimy do starych nawyków. Mamy na myśli raczej stałą, świadomą zmianę nawyków żywieniowych, która skutkować będzie trwałą zmianą stylu życia, przynosząc niejako jakby dodatkowo efekt uboczny w postaci szczupłego i zgrabnego ciała.

By dobrze rozpocząć odchudzanie i zyskać dodatkowe siły mobilizacyjne eksperci rekomendują znalezienie sobie kogoś do towarzystwa, kogoś, kto ma podobny cel do naszego, byśmy niejako wspólnie się zachęcali do starań. Na początku można też skorzystać ze wsparcia odpowiednio dobranego suplementu diety – najlepiej takiego, w którego składzie znajdziemy tylko naturalne składniki. Takim preparatem jest np. Elavia, która przyspiesza proces detoksykacji organizmu i niweluje uczucie głodu, pozwalając przyzwyczaić się do mniejszych porcji pokarmu, co jest dotkliwe zwłaszcza na początku zmian w diecie. Program Elavia to dwa preparaty. Pierwszy Elavia Intensive – przyjmujemy przez pierwsze 10 dni kuracji by zrzucić zbędne kilogramy, czy wysmuklić ciało.  Następnie przez 15 dni możemy zażywać kapsułki Elavia Anti Yo-Yo których skład zapewni nam ustabilizowanie osiągniętych w pierwszej fazie efektów i zlikwiduje uczucie głodu. Ten 25 dniowy cykl zrealizowany wg wskazówek specjalistów pozwala rzucić nawet do 5 kg.

Jeśli w tym czasie uda nam się polubić nowe zwyczaje i potraktujemy to, jako okazję do nauki nowego stylu życia mamy szansę na zawsze pozostać szczupłymi. Bo tylko trwałe zmiany w stylu życia dają gwarancję uzyskania i utrzymania szczupłej sylwetki na lata. A jeśli osiągniemy cel, jest szansa, ze będziemy mogli wykorzystać to, czego się nauczyliśmy w trakcie realizowania postanowienia i wyznaczać sobie kolejne cele możliwe do zrealizowania, nie tylko na początku roku i w trakcie postu.

Informacje dostępne także na www.elavia.pl i FB: Magiczne 5 kilo

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (162 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. mama_kazala  2 marca 2016 13:15

    zawsze patrzę w talerz i szukam najbardziej kolorowych rzeczy do jedzenia…zamiast schodów winda, za miast auta na piechotę lub rowerem….jak trzeba wstac coś przynieść to jestem pierwsza…wcale mi się nie chce….ale ćwiczyc mi się też nie chce, a te drobne nawyki pomagają mi trzymac fason 😀

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany