Posłuchaj Narcotango na żywo w Złotych Tarasach

Niedzielny koncert, 24 lipca o godzinie 20.00, na Letniej  Scenie w Złotych Tarasach będzie niepowtarzalną okazją, by usłyszeć na żywo legendę twórczości elekto-tango, czyli Carlosa Libedinsky z zespołem Narcotango! W Polsce muzycy zagrali tylko jeden koncert, dlatego ich niedzielny występ w Złotych Tarasach będzie jedyną okazją w Warszawie, by posłuchać najbardziej znanych utworów w wykonaniu legendy nurtu elektro-tanga.

Narcotango na żywo w Złotych tarasach

Carlos Libedinsky, niezwykle popularny argentyński muzyk, kompozytor tanga argentyńskiego, dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy z zespołem Narcotango zagra na żywo w Złotych Tarasach. Nurt, w którym tworzą muzycy, łączy w sobie elementy pełnego pasji tradycyjnego tanga argentyńskiego z energetycznymi elementami muzyki elektronicznej. Narcotango, tak jak wskazuje nazwa, serwuje słuchaczom muzykę nasyconą emocjami, przy której można się zrelaksować bądź ruszyć do tańca! Początki zespołu Narcotango sięgają 2003 roku, gdy to Carlos Libedinsky stworzył projekt będący połączeniem tanga z atmosferą współczesnej muzyki elektronicznej. Zespół uchodzi za prekursora tzw. ruchu tanga alternatywnego, który znalazł wielu naśladowców, w tym popularny w Europie francuski zespół Gotan Project.

Wstęp na koncert jest wolny, jednak by w przyjemnej i komfortowej atmosferze dać się ponieść rytmom wprost z Argentyny warto zarezerwować stolik w jednej z restauracji znajdującej się w pobliżu Letniej Sceny np.: Rusticoni, W Biegu Cafe, Petit Moulin Rouge, Tapa y Toro, Akashia, Hard Rock Cafe czy Lubię to.


 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (110 głosów, średnia: 4,38 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany