Mroczna i zabawna pościel na Halloween. Niech ci się w niej przyśnią najstraszniejsze koszmary!

Duchy, pająki i czaszki również na twojej pościeli! Czas Halloween przenieść również do sypialni. Sprawdź jakie modele będą najlepsze na tę najbardziej mroczą noc w roku, ale nie tylko.

Gadżetów i rozmaitych produktów, które dedykowane są miłośnikom Halloween jest na rynku całe mnóstwo. Producenci nie mogli zapomnieć również o ochraniaczach na nasze poduchy i kołdrę. Łóżko w końcu w tym szczególnym świętowaniu odgrywa bardzo ważną rolę. W końcu spędzisz tam wiele godzin oglądając straszne seriale i filmy oraz przegryzając palce wiedźm, pająki i inne robactwa. Pościel na Halloween oczywiście nie musi ci towarzyszyć wyłącznie na przełomie października i listopada.

Portuguese Gravity Unsplash.com

 

Mroczna i zabawna pościel na Halloween. Niech ci się w niej przyśnią najstraszniejsze koszmary!

To idealna propozycja dla tych wszystkich, którzy Halloween chcą spędzać w domu w otoczeniu ciepłej pierzynki. Zaproś pod nią znajomych i wspólnie obejrzyjcie to wszystko, co zaplanowaliście na tę najstraszniejszą noc w roku. Ale to również genialna dekoracja. Nie musisz w końcu chować pościeli na czas przyjścia gości, bo idealnie  zbuduje nastrój grozy, a przy okazji świetnej zabawy. Jeżeli jesteś już mamą, spraw taką niespodziankę swojemu dziecku. Z pewnością w takiej pościeli chętniej położy się spać, albo wręcz przeciwnie – przed wami wiele godzin gier i zabaw. Oczywiście, dla maluszków wybieraj wersje mniej przerażające. Na szczęście i takie znalazły się w oferowanych asortymentach. A znajdziesz je najprędzej w sklepach internetowych, które właśnie teraz wypuściły na rynek wiele halloweenowych kolekcji. Jeśli lubisz natomiast zakupy stacjonarne, wystarczy odwiedzić najbliższą galerię handlową. Wiele sieciówek oferuje bowiem straszne wersje ochraniaczy na kołdry i poduszki. Wśród prawdziwych hitów wśród propozycji na Halloween jest bez wątpienia pościel świecąca w ciemności.

Zobacz najciekawsze modele pościeli na Halloween z sieci:

Nikt nie będzie zaskoczony jeśli wymienimy najczęstsze motywy pojawiające się na „strasznej” pościeli. Pająki, dynie, czarownice i duchy jednak raczej nie występują w pojedynkę, a tworzą całe halloweenowe kompozycje. Patrząc na naszą pościel w takim wydaniu, widzimy przy okazji obraz. A dominują na nim rzecz jasna czerń oraz m.in. pomarańczowy.

Pajęczyny

Duchy

Dynie

Czaszki

Cmentarz

Postacie z horrorów

Wiedźmy

Śmierć z kosą

Nietoperze

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (168 głosów, średnia: 4,24 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. nigar  30 października 2018 10:10

  Wszystkie pościele są cudowne ale pewnie mocno drogie …..

  Odpowiedz
 2. martucha180  30 października 2018 15:59

  Tylko te z czaszkami mi się nie podobały.

  Odpowiedz
 3. macierzanka  30 października 2018 21:48

  Podoba mi się ta z dyniami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany