Poradnik skutecznego odchudzania po „czterdziestce”

Odchudzanie po „czterdziestce” to bieg z przeszkodami na długi dystans. Co zrobić, aby właściwie się do niego przygotować i ponownie cieszyć się smukłą figurą?

Próbowałaś już wiele razy, ale za każdym razem efekt nie był taki, jakiego oczekiwałaś? Odchudzanie po „czterdziestce” to bieg z przeszkodami na długi dystans. Źle rozłożone siły sprawią, że szybko się zmęczysz i nie osiągniesz mety. Co zrobić, aby właściwie się do niego przygotować i ponownie cieszyć się smukłą figurą? Pomoże Ci suplement diety Figurin Slim.

Figure-Slim

Patrząc na zdjęcia z dawnych lat, zastanawiasz się pewnie co zrobić, aby móc znowu wyglądać szczupło i atrakcyjnie? Jak to się stało, że nie zmieniając stylu życia ani diety zaokrągliły Ci się biodra, uda, pupa? Odpowiedź kryje się w naszym organizmie. Po 40. r. ż. zmniejsza się jego zapotrzebowanie na kalorie, dlatego też, aby utrzymać figurę powinniśmy dostarczać ich mniejszą ilość.

Teoria brzmi prosto. W praktyce jednak okazuje się, że wprowadzenie i utrzymanie nowego stylu życia wielokrotnie kończy się porażką. Brakuje nam motywacji, siły a przede wszystkim czasu, który dzielimy pomiędzy pracę, dom, wychowywanie dzieci.

Nie znaczy to jednak, że odchudzanie w tym wieku jest niemożliwe. Przedstawiamy porady skutecznego odchudzania po „czterdziestce”. Pomogą one stracić zbędne kilogramy w mądry i bezpieczny sposób.

 • Zdrowie jest najważniejsze, dlatego należy odchudzać się w stopniowy i zaplanowany sposób. Drakońska dieta może osłabić organizm i przełożyć się na problemy zdrowotne a także złe samopoczucie.
 • Wytrwałość i systematyczność jest kluczem do sukcesu. Dodatkowe kilogramy przybywały nam stopniowo, dlatego też należy pozbywać się ich stopniowo. Nagły spadek wagi spowoduje jedynie efekt jo-jo.
 • Pełnowartościowe menu sprawi, że nie będziemy chodzić głodne i w złych humorze. Naszorganizm potrzebuje wszystkich składników, jedynie w mniejszej ilości, dlatego decydując się na monotonną, źle zbilansowaną dietę zmniejszamy szanse powodzenia odchudzania.
 • Regularne jedzenie – pomijanie niektórych posiłków w ciągu dnia jest błędem. Im jesteśmy bardziej głodne, tym więcej i szybciej jemy, co sprawia, że jeszcze bardziej tyjemy.
 • Nie dajmy się zwariować odchudzaniu – nie ważmy i nie mierzmy się codziennie. Efekty przyjdą z czasem, jeśli będziemy trzymać się powyższych zasad. Dzięki temu przyzwyczaimy się do nowego stylu życia (praktycznie nie zauważając zmiany) a waga sama się zmniejszy.
 • Pomocne suplementy diety – jeśli zmniejszenie porcji posiłków okazuje się dla nas przeszkodą nie do pokonania, warto wspomóc się właściwym suplementem diety, który za nas ograniczy przyswajalność kalorii do organizmu. Takim produktem jest FIGURIN SLIM. Dzięki niemu będziemy mogły jeść jak kiedyś a mimo to wrócimy do dawnego rozmiaru.

 

Podwójne działanie FIGURIN SLIM

Jak to możliwe, że jemy normalnie a chudniemy? Suplement diety FIGURIN SLIM działa w inteligentny, dwufazowy sposób. Pierwszy etap odbywa się w trakcie posiłku, tu specjalnie dobrany składnik ID-alG zawarty w  czerwonej tabletce blokuje wchłanianie kalorii z tłuszczu i skrobi. Drugi etap odbywa się 15-60 minut po posiłku, kiedy przyjmowany jest kolejny składnik Neopuntia zawarty w zielonych tabletkach. Neopuntia wiąże niestrawiony tłuszcz i ułatwia jego wydalanie z organizmu.

W ten sposób FIGURIN SLIM w podwójny sposób zmniejsza ilość kalorii, jakie dostają się do organizmu i dzięki temu pozwala skutecznie wrócić do dawnego rozmiaru. My nie musimy zmieniać nawyków żywieniowych, decydować się na drastyczne diety czy zwiększać swojej aktywności fizycznej.

Skuteczne działanie odchudzające składników zawartych w Figurin Slim zostało potwierdzone w badaniach na pacjentach. Udowodniły one również, że są one bezpieczne dla zdrowia i nie powodują skutków ubocznych.

Stosując się do powyższych zaleceń oraz biorąc regularnie suplement diety FIGURIN SLIM możemy znowu wyglądać szczupło i atrakcyjnie, jak za dawnych lat.

Produkt jest dostępny w dwóch opakowaniach: 45 (15 + 30) tabletek i 120 (30 + 60) tabletek. Cena:

FIGURIN SLIM, 45 tabl. – 35 zł FIGURIN SLIM, 120 tabl. – 60 zł

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (138 głosów, średnia: 4,57 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  23 maja 2014 20:06

  Zawsze się zastanawiałam czy takie suplementy są bezpieczne dla zdrowia i nie powodują skutków ubocznych.

  Odpowiedz
 2. bbo  23 maja 2014 21:23

  Póki co mogę sama radzić jak skutecznie schudnąć po trzydziestce 😉

  Odpowiedz
 3. as_sa  29 maja 2014 11:08

  Mamie muszę podsunąć ten artykuł 🙂

  Odpowiedz
 4. desado1  30 maja 2014 13:55

  Warto wypróbować, bo moim zdaniem działa. Obwód w brzuchu mi spadł, a już od dawna walczyłam o zmniejszenie oponki. Do tej pory bezskutecznie. Teraz się cieszę, że natrafiłam na ten produkt. Figurin Slim zawiera naturalne składniki: algi brunatne i opuncję, co dla mnie jest szalenie ważne. Mam bzika na punkcie sprawdzania składu produktów i bezpieczeństwa tego co stosuję.

  Odpowiedz
 5. gracee  5 czerwca 2014 09:41

  Kobietki swobodnie możecie stosować same jak i polecać koleżankom. Ja mam 41 lat i od pięciu miesięcy stosuję Figurin Slim. Efekty widziałam już po miesiącu, teraz jestem szczęśliwa bo zgubiłam kilka centymetrów w biodrach. Jak dla mnie to ogromny sukces. Podobno składniki Figurin Slim ograniczają wchłanianie tłuszczów i wspomagają wydalanie z organizmu niestrawionych resztek pokarmowych, co wpływa na dostarczanie mniejszej ilości kalorii – dlatego chudniemy bez większych wyrzeczeń. Spróbować warto.

  Odpowiedz
 6. stokrotkapolna  13 marca 2017 03:01

  Dieta i ruch. Ciekawy artykuł i zawsze warto czytać i dowiadywać się , ale z tymi suplementami i lekami, to raczej ostrożnie. Są na wszystko,w tym natłoku, trzeba wybrać, to , co jest nam naprawdę konieczne, a najlepiej ich unikać i stosować zdrową dietę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany