Polecamy: „Pora burzy” Katarzyny Redmerskiej – powieść, od której nie zdołasz się oderwać!

„Pora burzy” – nowa klasyczna powieść obyczajowa autorki romansów, Katarzyny Redmerskiej, trafiła już do księgarń w całej Polsce! To wspaniała wiadomość dla czytelniczek, które zdążyły pokochać jej twórczość i przekonać się, że nie sposób oderwać się od tych historii pełnych wzruszeń, ciepła i humoru!  Jeśli czytałyście „Sekret sprzed lat”, „Zacisze” albo „Pejzaż we mgle„, na pewno wiecie o czym mowa! Sprawdźcie, jaką opowieść niesie zaskakująca i pełna zagadek historia pisarki Karoliny Rokoszy, która postanawia rzucić się w wir romantycznych przygód, pomagając odkryć prawdę na temat tajemniczego romansu z czasów wojny. Jeśli jej się uda, zyska szansę, by zmyć hańbę z niewinnie oskarżonych osób, a może nawet odnaleźć własne szczęście!

pora burzy

Polecamy: „Pora burzy” Katarzyny Redmerskiej – powieść, od której nie zdołasz się oderwać!

Czy miłosna zagadka sprzed lat zostanie rozwiązana? Greta Bernstem-Różańska wciąż ma nadzieję na wyjaśnienie sekretu śmierci ukochanego, kapitana Friedricha von Welfow. Wyzwanie podejmuje popularna pisarka, Karolina Rokoszy, marząca o przygodzie na podobieństwo tych, jakie spotykają jej bohaterki. Prośba wnuka Grety, Marcina Różańskiego, który na co dzień jest zapracowanym biznesmenem, żyjącym tylko pracą, sprawia, że to marzenie ma szansę się urzeczywistnić. Czy wspólne dążenie do prawdy zbliży tych dwoje do siebie? Czy zawikłana przeszłość okaże się początkiem pięknej przyszłości? Nic nie jest przesądzone…

Niestety pytania tylko się piętrzą. Co wspólnego z Gretą, babką Marcina, ma Hermann Göring? Czy pogłoski o tajemniczym skarbie ukrytym przez nazistów w Lesicy na Ziemi Kłodzkiej mają realne podstawy? Czym tak naprawdę zajmował się kapitan Friedrich von Welfow? Co wspólnego z całą historią ma żydowska dziewczynka, Ilza Herscheles? Dlaczego i od kogo Karolina dostaje oszczercze anonimy?

Odpowiedzi znajdziecie w książce „Pora burzy” opublikowanej nakładem wydawnictwa Axis Mundi.

 

pora burzy

„Jeżeli ma mi się udać, to jedynie z twoją pomocą.”

 

Powieść Katarzyny Redmerskiej to 520 stron wartkiej akcji i romantycznych uniesień! Już teraz zdobywa wspaniałe recenzje od czytelniczek z całej Polski. Zabierzcie ją ze sobą na wakacje!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (121 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Biomedka  24 lipca 2020 08:06

  Ciekawe połączenie klimatów, myślę, że na taką pozycję mogłabym się skusić latem. 😊

  Odpowiedz
 2. agasam9  24 lipca 2020 20:03

  uwielbiam czytać, szczególnie na plaży 🙂

  Odpowiedz
 3. muhomorek  29 lipca 2020 20:23

  Kolejna pozycja czytelnicza do sprawdzenia:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany