Ponadczasowa pielęgnacja skóry twarzy od Rituals

Pielęgnację w duchu Clean & Conscious proponuje marka Rituals. Świadoma troska o skórę zyskuje na popularności, a zrównoważona gama produktów Rituals posiada formuły z zawartością minimum 93% składników pochodzenia naturalnego. Kosmetyki te są zatem dobre nie tylko dla skóry, bo skutecznie redukują pierwsze oznaki starzenia, ale również ekologiczne i dobre dla planety.

Spis treści:

Coraz częściej da się zauważyć, że świadomość myślenia konsumentów nieustannie ewoluuje. Świadome dbanie o siebie staje się więc powoli trendem, a The Ritual of Namaste doskonale wpisuje się w niego wpisuje. Ta innowacyjna kolekcja obejmuje starannie i świadomie opracowane produkty do pielęgnacji skóry, które podkreślają jej naturalne piękno. Dzięki formułom zawierającym ponad 93% składników pochodzenia naturalnego i przyjaznym dla środowiska opakowaniom, Rituals stale angażuje się w zachowanie równowagi w środowisku oraz wspieranie naturalnego piękna skóry.

Niki Schilling, dyrektorka ds. innowacji i zrównoważonego rozwoju w Rituals Cosmetics wyjaśnia filozofię stojącą za kolekcją: Chodzi o definicję wewnętrznego piękna. Mam tu na myśli dobre samopoczucie, szukanie sensu w naszym życiu i dbanie o kwestie duchowe. Jeśli spojrzysz na piękno w ten sposób, idzie ono w parze z dobrym samopoczuciem, ponieważ chodzi o dbanie o siebie, cieszenie się małymi chwilami i przekształcanie rutynowych czynności w wyjątkowe chwile. Wierzymy w dokonywanie świadomych wyborów, które honorują zarówno piękno natury, jak i Twoją naturalną urodę.

BAKUCHIOL REPAIR COMPLEX

Bakuchiol Repair Complex został opracowany specjalnie, aby niwelować pierwsze oznaki starzenia. Formuła wzbogacona bakuchiolem, czyli roślinną alternatywą dla retinolu oraz dzikim indygo, pomaga zminimalizować widoczne drobne zmarszczki, poprawić elastyczność, świetlistość i blask skóry.

Najnowszym produktem z gamy Clean & Conscious jest kostka do mycia twarzy z kompleksem witaminy E, która została specjalnie opracowana tak, aby głęboko oczyszczać, nawilżać i przywracać naturalną równowagę skórze. Jej kompaktowy rozmiar sprawia, że doskonale sprawdza się w podróży, jest idealna dla osób prowadzących intensywny tryb życia oraz dla każdego, kto szuka bardziej zrównoważonej alternatywy dla płynnych środków do mycia twarzy.

Pielęgnacja skóry Clean & Conscious obejmuje cztery linie: Glow, Hydrate, Ageless i Purify, uwzględniające najważniejsze potrzeby pielęgnacyjne skóry: od wzmocnienia, nawilżenia i dodania blasku, po widoczną redukcję zmarszczek oraz poprawę jędrności skóry. Wszystkie formuły zawierają ponad 93% składników pochodzenia naturalnego – łącząc to, co najlepsze w naturze z alternatywnymi składnikami stworzonymi w laboratoriach, aby zapewnić stabilność formuł lub gdy są one bardziej przyjazne dla środowiska. Marka

Rituals dokonuje również świadomych wyborów dotyczących opakowań oraz oferuje wkłady uzupełniające dla produktów takich jak sera oraz kremy do twarzy na dzień i na noc.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (16 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...