Idealne pomysły na zimową randkę

Zima i jesień nie zachęcają do długich, romantycznych spacerów we dwoje. Szukasz pomysłów na randkę, kiedy za oknem deszcz, śnieg, wiatr lub mróz?  Przedstawiamy idealne pomysły na zimową randkę! 

 zima-para-milosc-zwiazek

Idealne pomysły na zimową randkę – Wyprawa na lodowisko 

W wielu miastach otworzyły się już lodowiska, na które możecie się wybrać. Wspólne wybranie się na łyżwy jest niezwykle romantyczne! Na lodowiskach zazwyczaj są już świąteczne dekoracja, gra przyjemna muzyk (no dobrze, może nieco kiczowata, ale każdemu dobrze znana!). Wspólne szaleństwa na lodzie rozgrzeją Was i zapewnią świetną zabawę. A po aktywnym wypoczynku możecie udać się na…

 Zobacz także: Pierwsza randka – czego nie robić pod żadnym pozorem!

zima-para-milosc-zwiazek

Idealne pomysły na zimową randkę – Grzane wino lub piwo

Jesień i zima to pory roku, w których często przesiadujemy w kawiarniach, pubach i restauracjach. Możecie to wykorzystać i wybrać się w przytulne miejsce żeby się rozgrzać pysznym, korzennym grzańcem.  

 Zobacz także: Pierwsza randka – o czym rozmawiać: gotowe pytania, które pomogą przełamać lody

Idealne pomysły na zimową randkę – Jarmark bożonarodzeniowy

Już niebawem będziecie mogli wspólnie udać się na bożonarodzeniowy jarmark. Zapachy potraw, zdobione pierniki, atrakcje, świąteczne dekoracje i kolorowe światełka to niezwykle romantyczna sceneria. Wybierzcie dużo pysznych łakoci, weźcie ze sobą kubki w gorącą kawą lub czekoladą i spędźcie trochę czasu na miejskim jarmarku! W Waszym mieście nie ma takiego? A co powiecie na weekendową przejażdżkę do Berlina, Wiednia lub innego dużego miasta, które taką tradycję kultywuje?

 

Idealne pomysły na zimową randkę – Domowe gotowanie

Wspólne przygotowywanie potraw zawsze jest świetnym pomysłem i zapowiedzią dobrej zabawy. Zastanówcie się nad zakupem zestawu do robienia fondue i rozpuście czekoladę z piankami. A może zamiast tego upieczecie razem domową pizzę?  

 

Idealne pomysły na zimową randkę – Wspólne oglądanie seriali 

Wydaje się Wam, że to nic oryginalnego? Wszystko zależy od podejścia. Wybierzcie sobie serial, który będziecie oglądać, najlepiej tai, który ma już kilka sezonów. W ten sposób będziecie mogli urządzić sobie maraton, przytuleni pod ciepłym kocem z grzanym winem w ręku. I oczywiście jedzeniem, które wcześniej przygotujecie. 

 

Idealne pomysły na zimową randkę – Kino studyjne lub teatr

W kinowych multipleksach grają największe kasowe hity? Zamiast tego postawcie na małe kino studyjne, z ambitniejszym repertuarem, nawet jeśli repertuar zawiera filmy sprzed lat. Kina, szczególnie te małe mają niesamowity klimat, a filmy własnie w kinie ogląda się najlepiej. Sezon jesienno-zimowy to też czas, gdy warto zajrzeć do teatralnego repertuaru. Chociaż bilety będą nieco droższe to wrażenia z pewnością większe!   

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (279 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...