Pomysły na udane randki w domu

Czasami bycie w związku może trochę obciążyć Twój portfel, co po pewnym czasie może doprowadzić do poszukiwania aktywności, które możesz wypróbować ze swoim facetem w domu. Dużo par chce zaoszczędzić, by w wspólnej przyszłości pozwolić sobie na wiele rzeczy. Oznacza to mniej wyjść do restauracji, maratonów filmowych w kinie i mniej wypadów z przyjaciółmi do pubów. Jeśli też tak podchodzisz do związku, pewnie poważnie zastanawiasz się jak urządzić randkę w domu, tak by zaoszczędzić, a jednak bardzo dobrze się razem bawić. Podpowiadamy pomysły na udane randki w domu.

Młoda para rozmawia przy filiżance kawy i korzysta z tabletu siedzącego przy oknie

fot. freepik

1. Urządźcie maraton gier

Większość naszych facetów uwielbia gry, więc dlaczego by nie spróbować tego razem w domu? Na pewno będzie zachwycony! Użyj tablicy do pilnowania wyniku i zagrajcie tyle gier, na ile Wam tylko wystarczy czasu i chęci. Spróbujcie wszystkiego od Call of Duty po Dance Revolution. Obiecajcie sobie jednak, że żadne z Was nie wpadnie w tryb rywalizacji i nie będzie powodował bezsensownych sprzeczek.

2. Wprowadźcie domowy trening

Oboje chcecie lepiej wyglądać, wzmocnić mięśnie, ale jakoś żadnemu z Was nie udaje się nigdy dotrzeć na siłownię? Pora na domowy trening! Czy to jogging dookoła bloku czy ćwiczenia do płyty fitness, posiadanie kogoś, kto zmotywuje Cię do działania to świetny motywator! Jeśli chcecie urozmaicić tę aktywność, polecamy konsolę Wii – nie tylko będziecie spalać kalorie, będziecie się również świetnie bawić!

3. Urządźcie konkurs kulinarny

Masz resztki artykułów spożywczych, których i tak planujesz się pozbyć! Użyj ich do konkursu kulinarnego! Przy użyciu składników, które można znaleźć w kuchni, każde z Was będzie musiało wymyślić coś innego do jedzenia. Na koniec – smakowanie i wybieranie zwycięzcy. Przyznajcie sobie oceny w kategorii prezentacji, kreatywności i smaku – zupełnie tak jak robię to w TV. Kto wie, może przy okazji zabawy stworzycie swój nowy ulubiony przepis?

4. Stwórzcie grę

Nie macie już ochoty na żadną z posiadanych gier? Stwórzcie własną! Nieważne czy to nowa formuła gry alkoholowej podczas ulubionego filmu czy serialu TV, równie dobrze może to być nowy rodzaj sportu, który wypróbujecie w ogródku. Wcale nie musi być to w pełni logiczna gra, a właściwie to pewnie zabawniej będzie, jeśli właśnie taka nie będzie. Ważne by miło razem spędzić czas – zapiszcie reguły, może następnym razem uda namówić się rodzinę i przyjaciół.

5. Zróbcie sesje zdjęciową

Powygłupiajcie się i zorganizujcie sobie sesję zdjęciową! Poprzebierajcie się w cokolwiek znalezionego w domu i zróbcie sobie nawzajem makijaż. Ustawcie aparat na samowyzwalacz i zdjęcia czas zacząć. Jeśli jednak robienie zdjęć nie jest dla Ciebie, nagraj filmik z Waszych wspólnych szaleństw i zamieść go na YouTube. Już mnóstwo par tak zrobiło!

A jakie Wy macie pomysły?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (310 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...