Pomysł na każdą okazję

Drobny upominek z ważnej okazji lub bez okazji to zawsze miła niespodzianka. Pomysłowość w tym zakresie jest nieograniczona. Najbardziej cieszą jednak te prezenty wyrażające szczerą sympatię i pozytywne emocje.

prezenty-pomysł

Podarowanie prezentu bliskiej osobie bez wątpienia jest miłym gestem, często jednak kłopotliwe jest znalezienie idealnego pomysłu co podarować, aby sprawić radość. Oryginalny prezent nie musi być kosztowny, ale dopasowany do upodobań i zainteresowań.

Dla najmłodszych wyjątkowym upominkiem może być wizyta w parku rozrywki czy też wyjście do kina na ulubiony film. Wspólnie spędzone chwile i obecność pozostaje bezcenna. Dużym zainteresowaniem cieszą się karty podarunkowe w danej sieci sklepów czy kupony do wykorzystania przykładowo w salonie kosmetycznym lub ulubionej restauracji. Takie prezenty nigdy nie będą nie trafione, dając możliwość wykorzystania w sposób dopasowany do potrzeb i oczekiwań.

Dla miłośników ekstremalnych wrażeń skierowane są zaproszenia na lot balonem, przejażdżkę samochodem wyścigowym lub spędzenie relaksującego dnia w Spa. Zaletą tego typu podarunku jest możliwość podarowania go także parze, stąd też coraz większą popularność zdobywają prezenty ślubne o takim charakterze. Ciekawym pomysłem jest także możliwość spotkania z ważną osobistością, jak ulubiony artysta, aktor lub muzyczny idol. Takie spotkanie na zawsze pozostaje w pamięci.

Trafnym upominkiem będzie także podarowanie gadżetu związanego z hobby lub pracą zawodową. Praktyczne prezenty nie muszą być pozbawione fantazji, a z pewnością znajdą uznanie i zastosowanie.

W przypadku podarunków na konkretną okazję jak wieczór panieński czy 18-ste urodziny, w licznych internetowych sklepach znaleźć można gadżety upamiętniające te konkretną okazję. Wśród nich znajdują się także zabawne propozycje idealne dla osób z poczuciem humoru. Z pewnością uda się dobrać coś odpowiedniego dl każdego gustu.

Nie zależnie od funduszy, receptą na udany prezent jest ciekawy pomysł i możliwość przeżycia niepowtarzalnych chwil. Warto dołożyć wszelkich starań, aby był wyjątkowy, lub skorzystać z poradników i fachowej pomocy w znalezieniu oryginalnego prezentu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (141 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  27 lutego 2015 09:35

  To ja już mam pomysł dla bratanków!

  Odpowiedz
 2. bbo  27 lutego 2015 12:55

  Lubię robić bliskim prezenty-niespodzianki.

  Odpowiedz
 3. lilkawodna  27 lutego 2015 13:59

  Warto kolekcjonować wrażenia a nie rzeczy. To samo dotyczy podarunków.

  Odpowiedz
 4. Gocha  28 lutego 2015 08:14

  Moje małe dziecko na samo słowo prezent się cieszy – nie ważne co dostanie, ważne że to „prezent”! Ja mojemu mężowi zafundowałam jazdę samochodem terenowym na 30. urodziny – był wniebowzięty!

  Odpowiedz
 5. Kmakolagwa  2 marca 2015 21:02

  Fajny artykuł.

  Odpowiedz
 6. Aneta  29 września 2015 15:18

  Ojj czasem wybór odpowiedniego prezentu może prawie spędzać sen z powiek 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany