Polskie WAGs. Jak kibicowały ukochane piłkarzy reprezentacji Polski?

Wczoraj dla Polski rozpoczęło się Euro 2020. Pierwszy mecz reprezentacja rozegrała ze Słowacją. Niestety, wynik nie zadowolił kibiców. Przed meczem w mediach społecznościowych ukochanych – partnerek i żon – naszych piłkarzy pojawiły się zdjęcia. Jak kibicowały polskie WAGs?

14 czerwca to ważna data dla wszystkich kibiców piłki nożnej. Polska rozpoczęła swoją przygodę z Euro 2020. Niezależnie od tego, jak sobie radzą, zawsze mają wsparcie swoich partnerek. Zobaczcie jak kibicowały ukochane naszych piłkarzy!

Anna Lewandowska kibicuje Euro 2020

fot. EAST NEWS

EURO 2020: Polskie WAGs kibicują swoim ukochanym – na dobre i na złe!

Polskie WAGs to bez wątpienia  należą do najpiękniejszych partnerek piłkarzy, którzy występują na Euro 2020. Warto wspomnieć, że przed rozpoczęciem turnieju, „Daily Mail” ogłosił Marinę Łuczenko-Szczęsną „najbardziej czarującą polską WAG”. Jednak uroda to oczywiście nie wszystko. Są ogromnym wsparciem dla swoich partnerów i kibicują im na dobre i na złe. Panowie mogą na nich liczyć zarówno po zwycięstwie, jak i po przegranym meczu. 

Zobaczcie, jak dziewczyny kibicowały polskiej reprezentacji na pierwszym meczu EURO 2020!

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska to bez wątpienia najbardziej znana polska WAG. Ania podczas meczu kibicowała Robertowi i całej ekipie razem z Klarą i Laurą, córeczkami Lewandowskich.

https://www.instagram.com/p/CQGpm-VhAht/

Z trybun w Sankt Petersburgu polskiej reprezentacji kibicowały ukochane Kamila Glika, Karola Linettego i Przemysława Płachety:

https://www.instagram.com/p/CQGwSaRlIdv/

Julia Nowak

Narzeczona Jana Bednarka również śledziła mecz w domowym tv. Przed meczem opublikowała zdjęcie w koszulce z nazwiskiem Bednarka i szalikiem Polski.

https://www.instagram.com/p/CQGfyBEHeiF/

 

Aleksandra Frankowska

Podobne zdjęcie zamieściła Aleksandra Frankowska, żona Przemysława Frankowskiego.

https://www.instagram.com/p/CQGmLFCrxce/

Marina Łuczenko

Marina również nie zawiodła swoich fanów i kibiców Wojciecha Szczęsnego. Gwiazda dodała zdjęcie ze swojego domu podczas kibicowania razem z małym Liamem.

https://www.instagram.com/p/CQG2nCxnBkt/

Po przegranym meczy i samobójczym golu męża, Marina zaktualizowała swój wpis:

– Jestem dumna z naszej drużyny. Walczyli i dali z siebie wszystko. Emocje były olbrzymie! Jestem dumna z mojego kochanego męża Wojtka! Dla nas zawsze jest wygrany, cokolwiek się nie dzieje na boisku. Wiem, jak ciężko pracuje i ile kosztuje to wyrzeczeń. Jestem dumna, że zawsze stara się godnie reprezentować nasz kraj. Nie rozumiem tych, którzy piszą te okropne rzeczy. Tak chcecie dodać otuchy naszym reprezentantom? POLACY #niepoddajemysię – napisała Marina na Instagramie.

 

Kolejne dwa mecze odbędą się 19 czerwca i 23 czerwca. Pierwszy mecz rozegrają z Hiszpanią w Sewilli. Na koniec fazy grupowej biało-czerwoni wrócą do Sankt Petersburga na walkę ze Szwedami.

Trzymacie kciuki?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (25 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. agasam9  15 czerwca 2021 22:57

    coś to kibicowanie nie pomogło 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany