Polski „Seks w wielkim mieście”! Tę książkę musi przeczytać każda nowoczesna kobieta!

Jeśli mielibyśmy wskazać na jedną kobiecą książkę, która może stać się hitem na miarę „Seksu w wielkim mieście”, to dziś bez wątpienia wskazujemy na najnowszą książkę Sary Blińskiej. Jej „Seksowne dziewczyny” to obowiązkowa pozycja każdej nowoczesnej kobiety!

Patronat KobietaMag.pl: „Seksowne dziewczyny” Sary Blińskiej

Bardzo miło jest nam poinformować, że objęliśmy patronatem najnowszą książkę Sary Blińskiej. „Seksowne dziewczyny” są już dostępne w sprzedaży internetowej i podbijają serca polskich kobiet. Co jest w tej książce tak niezwykłego?

Głównymi bohaterkami są współczesne Polki, a akcja dzieje się w Warszawie. Książka poprzez różnorodność bohaterek i ich historii trafi do szerokiej grupy kobiet. 

Akcja dzieje się w Warszawie. Uwaga! To nie jest typowy romans czy erotyk. To erotyk, który oprócz relacji damsko – męskich eksploruje siłę kobiecej przyjaźni. Patrzymy na rzeczywistość z kobiecego punktu widzenia. Główne bohaterki to współczesne Polki: Ola, Basia, Jess i Maja. Śledzimy ich perypetie i intymne przeżycia, które są tak różne, jak różne są dziewczyny. W tej książce zmysłowość przeplata się z przemyśleniami, które – wzbogacone dawką humoru – opisane są prostym językiem. Bo seks jest prosty i tak należy o nim mówić. Kobiety są siłą. Kobieca przyjaźń jest siłą.

W tej książce zawarte są pikantne opisy seksu i ale też i związanych z nim życiowych refleksji, wzbogacone dawką humoru. Nie brakuje w niej też elementów takich jak nieoczekiwany obrót spraw, który dodatkowo ma utrzymać czytelniczki w ciekawości i niedosycie do końca.  

Tak jak istnieje polski odpowiednik światowego hitu „50 Twarzy Greya”, tak samo przedstawiamy polski odpowiednik „Seksu w wielkim mieście”. 

O autorce

Sara Blińska – artystyczna dusza i pisarka, warszawianka. Z wykształcenia plastyk. Pasja do pisania narodziła się u niej już w liceum, kiedy nieśmiało zaczęła tworzyć wiersze do szuflady. W życiu napotkała wiele wspaniałych kobiet i to właśnie one są dla niej inspiracją. Orędowniczka równouprawnienia płci. Uważa, że seks jest jedną z przyjemniejszych rzeczy w życiu i nie powinien być tematem tabu, w szczególności wśród kobiet. W wolnym czasie zdejmuje szpilki i jeździ hulajnogą po Warszawie w poszukiwaniu weny.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (34 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...