Polska modelka w Cannes. Sabina Jakubowicz zachwyciła w odważnej kreacji Dawida Wolińskiego

Podczas najnowszej edycji Festiwalu Filmowego w Cannes, wiele słów uznania zdobyła Sabina Jakubowicz, modelka i influencerka polskiego pochodzenia. Jej oryginalna kreacja skradła uwagę fotoreporterów na czerwonym dywanie. Zaprojektowana przez Dawida Wolińskiego, odważna, kobaltowa suknia doskonale podkreślała figurę Jakubowicz.

Fot. materiały prasowe

Wyjątkowa kreacja od Dawida Wolińskiego

Suknia, w której pojawiła się Sabina Jakubowicz, to efekt współpracy z polskim projektantem Dawidem Wolińskim. Suknia w kolorze kobaltu, z efektownym trenem, podkreślała długie nogi modelki, smukłą talię i dodawała odważnej, nowoczesnej nuty. Projekt miał nawiązywać do motoryzacyjnych pasji modelki, będąc swego rodzaju metaforą śladu po ścigaczu, którym jeździ modelka.

– Sabina kocha motory, prędkość a sukienka na czerwony dywan miała być jak ślad po ścigaczu którym jeździ. Wspomnienie prędkości… Smuga światła, „royalsowy” kobalt. Kobiecy dół i nowa forma dekoltu, ale jednocześnie odniesienie do klasyki nadaje „redkarpetowy tacz”

 – zdradza Dawid Woliński, który ubrał modelkę na czerwony dywan. 

Fot. materiały prasowe

Elegancja i luksus: biżuteria Boucheron i buty Saint Laurent

Do odważnej kreacji, Jakubowicz dobrała biżuterię od francuskiego domu mody Boucheron. Delikatne, diamentowe dodatki dodawały stylizacji niepowtarzalnego charakteru, równocześnie podkreślając kobiecość i elegancję modelki. Z kolei szpilki od Saint Laurent dodawały kreacji odrobiny rockowego sznytu, stanowiąc idealne dopełnienie oryginalnego projektu Wolińskiego.

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Fot. materiały prasowe

Sabina Jakubowicz: Polska Gwiazda w Cannes

Sabina Jakubowicz, choć już od jakiegoś czasu popularna w świecie mody i mediów społecznościowych, teraz z pewnością zdobyła większe uznanie na międzynarodowej scenie. Jej pojawienie się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes, w tak oryginalnej i stylowej kreacji, jest dowodem na to, że polska modelka ma nie tylko talent, ale również smak i odwagę w podejmowaniu modowych wyzwań.

Fot. materiały prasowe

Premiera filmu „Monster”, na której pojawiła się Sabina Jakubowicz, była jednym z najważniejszych punktów Festiwalu Filmowego w Cannes. Nie da się ukryć, że oryginalna kreacja polskiej modelki zasługuje na miano jednej z najbardziej pamiętnych stylizacji tego prestiżowego wydarzenia. 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (22 głosów, średnia: 4,45 z 5)
zapisuję głos...