Polska modelka Sabina Jakubowicz podbija Fashion Week. Za swoje stylizacje zapłaciła majątek!

Sabina Jakubowicz to polska modelka, o której ostatnio zrobiło się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą jej stylizacji na paryskim Tygodniu Mody. Na pokazie McQueena pojawiła się w skórzanej sukni za 38 tysięcy złotych

Sabina Jakubowicz, polska modelka robiąca karierę zagranicą, nie próżnuje na paryskim Fashion Week. Na Paris Fashion Week „zaliczyła” najwięcej pokazów wśród polskich gwiazd i to ona wiodła prym w pierwszych rzędach prezentacji największych modowych marek. W sobotę wzięła udział w pokazie Alexandra McQueena, gdzie zaprezentowała oryginalną stylizację wartą majątek. Jej stylizację z pokazu Miu Miu udostępniła na swoim profilu również inna ikona mody, Anna Dello Russo.

fot. Mona Mil/materiały prasowe

Sabina Jakubowicz w wyjątkowej stylizacji na Paris Fashion Week

Sabina Jakubowicz w sobotę pojawiła się na pokazie Alexandra McQueena, gdzie zaprezentowała oryginalną stylizację wartą… mały majątek. Sabina postanowiła, mimo niezbyt przychylnej francuskiej pogody, pokazać sporo ciała, co staje się powoli jej znakiem charakterystycznym. Na pokaz wybrała suknię z odkrytymi ramionami, podkreślającą dekolt i talię dzięki gorsetowej konstrukcji od Alexandra McQueena, oraz rękawiczki – również McQueen. Tylko na te dwie części garderoby wydała – bagatela – prawie 42 tysiące złotych! Do tego założyła sandały Otto Linger.

fot. Mona Mil/materiały prasowe

Całość uzupełniła „czarnym paskiem”, czyli okularami od Dolce&Gabbana, przypominającymi czarny pasek na zdjęciach podejrzanych.

fot. Mona Mil/materiały prasowe

  • Niebieska sukienka: Alexander McQueen, ok. 38.000 zł
  • Okulary Dolce & Gabbana 800 zł
  • Buty Otto Linger 3.600 zł
  • Rękawiczki Alexander McQueen 3.700 zł

Sabina Jakubowicz na Miu Miu w najoryginalniejszych butach sezonu

Polska modelka pojawiła się między innymi na pokazach Diora, Off-White, Givenchy, Alexandra McQueena czy Giambattista Valli, a ostatniego dnia PFW zdobyła zaproszenia na aż dwa pokazy – Chanel i Miu Miu. Na tym drugim zaprezentowała się w total-looku od Miu Miu, na który składały się: biała bielizna z logo marki, czarny top i spódnica, oraz najbardziej rzucający się w oczy element stroju – oryginalne buty, które w tym sezonie są znakiem rozpoznawczym domu mody. Całość uzupełniła torebką Christiana Diora.

fot. Mona Mil/materiały prasowe

fot. Mona Mil/materiały prasowe

Stylizacja modelki zbierała liczne komplementy, zachwyciła się nawet… Miuccia Prada, a wideo z ich krótkiej pogawędki można zobaczyć na Instastories Sabiny. Jej stylizację udostępniła na swoim profilu również inna ikona mody, Anna Dello Russo.

fot. Mona Mil/materiały prasowe

Sabina Jakubowicz na Miu Miu

  • Spódnica Miu Miu
  • Top Miu Miu
  • Buty Miu Miu
  • Torebka Christian Dior
  • Bielizna Miu Miu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (37 głosów, średnia: 4,30 z 5)
zapisuję głos...