Polska Gala Ślubna 2014 z Eveline Cosmetics

Na scenie głównej Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki wizażystki Agencji PLATINIUM VISAGE zaprezentowały dwa pokazy makijażu ślubnego Eveline Cosmetics. Przeczytaj o wydarzeniu!

Na scenie głównej Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki wizażystki Agencji PLATINIUM VISAGE zaprezentowały dwa pokazy makijażu ślubnego Eveline Cosmetics, a na specjalnym stoisku tworzyły dziesiątki makijaży wieczorowych dostosowując je do różnych typów urody zgłaszających się tłumnie kobiet.

Eveline Cosmetics fot. Michal Maliszewski Polska Gala Slubna (1)

Zainteresowanie przyszłych panien młodych przeszło nasze oczekiwania. Prawie każda z Pań chciała skorzystać z bezpłatnego próbnego makijażu. Zapisywaliśmy chętne Panie na konkretne godziny. W sobotę po kilkudziesięciu minutach zabrakło wolnych miejsce na ten dzień, w bardzo szybkim tempie zapełniła się także niedzielna lista. Uczestniczkom spodobały się prezentowane produkty marki Eveline Cosmetics, a w szczególności eyelinery, pudry w kamieniu czy tusze do rzęs. – mówi Agnieszka Kamila Nierychlewska PR Manager Eveline Cosmetics.

Eveline Cosmetics fot. Michal Maliszewski Polska Gala Slubna (2)

Na ponad 200 stoiskach Polskiej Gali Ślubnej usytuowanych na 10 000 m2 powierzchni wystawienniczej narzeczeni mogli zapoznać się z ofertami firm ślubnych, skorzystać z bezpłatnych makijaży czy porad stylistów. A w niepowtarzalnej scenerii Sali Kongresowej obejrzeć widowiskowe pokazy mody ślubnej.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. bbo  21 stycznia 2014 20:41

    Miło by było uczestniczyć w takim wydarzeniu.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany