Polska blogerka modowa 50+ podbija świat mody!

Jak widać prowadzić bloga modowego z sukcesem można w każdym wieku… Poznajcie nowe objawienie blogosfery!

Najmodniejsza Polka w Anglii, 50+lady… tak media określają Renatę Jażdżyk, która zachwyciła świat mody niebanalnym stylem. Blogerka nie boi się odważnych wzorów, kolorów i zestawień, dzięki czemu na tle wielu innych fashionistek oraz IT-GIRLS wypada niezwykle barwnie! Kim jest? Jaki ma styl polska blogerka modowa 50+? Sprawdźcie jej trendy stylizacje!

Kim jest polska blogerka modowa 50+?

Renata Jażdżyk pochodzi z Łodzi, ale od wielu lat na stałe mieszka w Anglii, w Newcastle upon Tyne. Jakiś czas temu założyła bloga Vens Wife Style, za namową córki i męża. Na stronie prezentuje swoje oryginale stylizacje, nowości z dziedziny urody oraz ciekawostki lifestyle’owe. Wpisy są w 2 językach: polskim i angielskim.

Co ciekawe, mimo, że zazwyczaj najpopularniejsze blogi modowe należą do dziewczyn w wieku ok. 20-30 lat, projekt Renaty dzięki wielkiej kreatywności i pomysłowości, przyjął się w Internecie bardzo dobrze. Dziś jej konto na Instagramie śledzi kilkanaście tysięcy osób, a Polka swoim blogiem, chce zainspirować dojrzałe kobiety do podejmowania wyzwań oraz rozwijania się.

Jaki styl ma Renata Jażdżyk?

Renata wie, jak bawić się modą. Umie wychodzić poza schematy, w nieoczywisty sposób łączy rzeczy eleganckie z codziennymi, a nawet sportowymi. Jak sama podkreśla „Uważam, że moda jest nieograniczona i niezależnie od naszego wieku powinnyśmy tak dobrze bawić się modą, jak chcemy”. Śmiało miksuje najnowsze trendy z klasycznymi dodatkami i strojami retro. Styl blogerki jest niezwykle eklektyczny. Łączy żywe, krzykliwe kolory i wzory z luźną elegancją. Chętnie sięga po ubrania z sieciówek, jak również słynnych domów mody. Lubi marki Miu Miu, Gucci, Balenciagę, a także Zarę, H&M i Topshop.


Inspiracje często czerpie z pokazów mody. Lubi trend glamour, choć sięga też czasem po styl skandynawski. Uwielbia torebki, bo jak sama podkreśla, nigdy nie wychodzą z mody. Ubraniowe zestawy blogerki niczym nie ustępują outfitom, które prezentują najbardziej znane fashionistki, typu Chiara Ferragni czy Lena Perminova. Dlatego też polska fashionistka zdobywa coraz większy rozgłos.

Blogerka jest inspiracją nie tylko dla dojrzałych kobiet, ale też dla wielu młodych dziewczyn. Jej przykład pokazuje, że nie należy bać się rozwijania własnych pasji, a sukces można osiągnąć w każdym wieku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (195 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...