Polecamy: „Słone jabłka” Beaty Olejnik – powieść, dzięki której uwierzysz w przeznaczenie!

„Właśnie wtedy, kiedy wydaje ci się, że panujesz nad własnym życiem, ono szykuje dla ciebie najbardziej nieprawdopodobny scenariusz”. 28 maja premierę miała powieść, którą mieliśmy przyjemność objąć swoim patronatem. „Słone jabłka” autorstwa Beaty Olejnik to powieść, która pozwoli Ci uwierzyć w przeznaczenie.

Słone jabłka Beata Olejnik

kolaż własny redakcji, źródło zdjęcia po prawej stronie: www.pixabay.com (apple-1122537_1280)

Polecamy: „Słone jabłka” Beaty Olejnik – powieść, dzięki której uwierzysz w przeznaczenie!

Bohaterką książki jest Dagmara, młoda agentka nieruchomości. Do tej pory dziewczyna prowadziła spokojne i uporządkowane życie. Jedyny akcent, w którym odrywa się od swojej codzienności są emocjonujące kłopoty, w które często wpada jej najlepsza przyjaciółka, Kinga. Pewnego dnia na swojej drodze spotyka młodego mężczyznę, który najwyraźniej próbuje odebrać sobie życie na moście, przez który musi przejść Dagmara. Jak połączą się losy tych dwojga?

Od momentu spotkania na moście życie Dagmary zmieni się na zawsze. Kobieta zostanie wplątana w nieznający litości światek przestępczy, wkrótce pozna mroczną stronę ludzkiej natury i będzie musiała dokonać dramatycznych wyborów, które zaważą na jej przyszłości. Jaką cenę zapłaci za próbę powrotu do normalnego życia?

beata olejnik słone jabłka

źródło: materiały nadesłane

Jeśli szukacie wciągającej, pełnej przewrotnych sytuacji i życiowych dramatów lektury na lato, to ta pozycja jest dla Was! Książka jest przepełniona emocjami i uczuciami. Znajdziecie tu całą ich paletę: od miłości i przyjaźni, po zazdrość i pychę. Fabuła jest dynamiczna i wciągająca, w sam raz na długie, letnie wieczory.

Woda, głęboka woda. Czarna toń przyciągała jej wzrok za każdym razem, gdy tędy przechodziła. Miała dziwne pragnienie zanurzenia się w tej otchłani na zawsze. Nie mogła odgonić od siebie tej myśli. Na wszelki wypadek szła daleko od barierek mostu, samym brzegiem chodnika, co też nie było rozsądne. Czuła podmuch pędzących samochodów – jeden nieopatrzny ruch i znalazłaby się pod kołami któregoś z nich. Jakiś kierowca nawet zatrąbił nerwowo, wymachując rękoma i pukając się w czoło.
– Cholera! – szepnęła pod nosem i przesunęła się na środek chodnika. – Niech ten most już się skończy.

O autorce

Beata Olejnik – ur. w 1963 roku we Wrocławiu. Autorka zaczęła tworzyć już w wieku dojrzałym. Pomysły i inspiracje na kolejne powieści czerpie od osób, które skupia wokół siebie, i które chętnie jej się zwierzają. Wena nachodzi ją dosłownie wszędzie. Lubi naturę i góry, co ewidentnie jest widoczne w jej twórczości. Kocha zwierzęta – uważa, że potrafią być mądrzejsze od ludzi, bezinteresowne, kochające i zabawne. Ma na koncie już trzy publikacje: „Jego tajemnica”, „W deszczy łatwiej ukryć łzy” i „Sukienka w żyrafy”.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (26 głosów, średnia: 4,81 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  17 czerwca 2021 06:18

    może być ciekawe 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany