Polecamy: „Opowiadania drewnianego stołu. 125 przepisów,jak sprawić przyjemność bliskim i sobie”

Dzisiaj chcemy zwrócić Waszą uwagę na nowość na półkach księgarń, czyli „Opowiadania drewnianego stołu”. Ta wyjątkowa książka ze 125 smacznymi przepisami będzie miałam swoją premierę już 7 grudnia. Zapraszamy Was do zapoznania się z tą publikacją i gotowania, smakowania i eksperymentowania w kuchni! 

 

opowiadania-drewnianego-stolu

Stary, drewniany stół — miejsce rodzinnych i przyjacielskich spotkań, gorących dyskusji, serdecznych toastów i wspaniałych przyjęć. Miejsce, przy którym kolejne pokolenia wspólnie biesiadują i rozkoszują się zarówno pysznym jedzeniem, jak i ciepłem domowego ogniska. Miejsce magiczne, zarezerwowane tylko dla najbliższych, którym chcemy sprawić przyjemność. Na takim stole nie wypada położyć byle czego. On zasługuje na coś więcej: na potrawy przygotowane z uczuciem, fascynacją, odrobiną kuchennej alchemii. Na jedzenie, w które tchniemy nieco swojej własnej fantazji.

„Opowiadania drewnianego stołu” to książka, w której znajdziemy najróżniejsze przepisy na przepyszne dania na każdą porę dnia i roku, wymyślone i sprawdzone przez niezwykłą kucharkę. Wśród nich będą pożywne, szybkie potrawy, i prawdziwe kulinarne dzieła sztuki. 

  

Informacje o autorce:

Monika Walecka — fotograf, stylista jedzenia, piekarz, autorka bloga gotujebolubi.pl. Podczas studiów filologicznych i psychologicznych zaczęła pracę w MTV Polska, gdzie przez 4 lata produkowała programy muzyczno-kulturalne, a później zaczęła gotować dla wszystkich, którzy jedzenie kochają, tych znanych i nieznanych. Gdy wyprowadziła się do Pragi, zaczęła szlifować warsztat fotograficzny i realizować zlecenia na sesje fotograficzne i stylizacje jedzenia. Dziś mieszka w San Francisco, praktykuje w fantastycznej piekarni, a w międzyczasie pracuje jako fotograf jedzenia. Każdą wolną chwilę poświęca na uczenie się nowych smaków i połączeń składników.

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (84 głosów, średnia: 4,65 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Aneta  29 listopada 2016 12:04

    Książka wydaje się być ciekawa 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany