Polecamy: „Cytrynowy sad” – opowieść o sile miłości przesycona zapachem cytryn i morskiego wiatru!

Święta Bożego Narodzenia, w oczekiwaniu na które łatwiej jest przetrwać zimowe dni, dobiegły właśnie końca, a przed nami rozciąga się perspektywa dziesiątek szarych zimowych godzin z coraz niższymi temperaturami. Jak oderwać się na chwilę od tej nieprzyjaznej rzeczywistości? Proponujemy zestaw idealny: gorąca herbata, koc i powieść „Cytrynowy sad” Luanne Rice, która przeniesie Was na ciepłe plaże Malibu otulone malowniczymi górami Santa Monica!

 

Od chwili tragicznego wypadku, w którym Julia straciła ukochanego męża minęło pięć lat. Mimo upływu czasu kobieta nie potrafi się jednak pogodzić ze stratą najbliższych. W końcu postanawia wyjechać do Malibu, by w domu swego wuja zaznać spokoju i uwolnić się od dręczącego ją smutku.

Pewnego dnia spotyka przystojnego Roberto, który opiekuje się cytrynowym sadem. Poznając jego tajemnicę, zaczyna dostrzegać w nim bratnią duszę…

„Cytrynowy sad” to zjawiskowa opowieść o potędze miłości i pragnieniu budowania wszystkiego od nowa nawet wtedy, gdy wydaje się to niemożliwe.

 

Fragment książki: „Ten pokój zawsze wydawał się jej magiczny – mimo że stały w nim ciężkie, rzeźbione meksykańskie meble, sprawiał wrażenie, jakby unosił się nad wybrzeżem. Widok z okien obejmował kanion i otaczające go szczyty oraz błękitną toń oceanu rozciągającego się na zachód. Na horyzoncie majaczyły ciemne i tajemnicze Channel Islands oraz statki, których światła nawigacyjne wyglądały jak gwiazdy zatopione w morzu.”

 

Słusznie zaufałem Rice. Słynie z historii, które podkreślają nieocenioną potęgę więzi rodzinnych. Niespodziewane zwroty akcji sprawią, że czytelnicy będą marzyć o kontynuacji powieści!” – Booklist

Luanne Rice to bestsellerowa autorka ponad trzydziestu powieści. Na postawie kilku jej książek powstały filmy i sztuki teatralne odgrywane na scenach kultowego Broadwayu. Twórczość Rice jest ceniona za subtelne połączenie fikcji z realnie zbudowanymi sylwetkami bohaterów. Jej powieści zostały przetłumaczone na wiele języków, zjednując autorce wiernych czytelników na całym świecie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (78 głosów, średnia: 4,86 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  31 grudnia 2016 10:46

  Kusi ta powieść!

  Odpowiedz
 2. plum12  31 grudnia 2016 11:28

  Zapowiada się interesująco.

  Odpowiedz
 3. sylwiawes  31 grudnia 2016 12:22

  Ciekawa propozycja 🙂

  Odpowiedz
 4. afrodyta  31 grudnia 2016 12:50

  Na tę porę roku dobra plaża chociaż w książce…

  Odpowiedz
 5. esia189  31 grudnia 2016 17:32

  Koniecznie muszę przeczytać!

  Odpowiedz
 6. macierzanka  1 stycznia 2017 15:06

  Uwielbiam książki ,więc i tę opowieść przeczytam.

  Odpowiedz
 7. Jaworka  2 stycznia 2017 07:54

  Zapowiada się świetnie słońce złota plaża i miłość akurat odpowiednia na nasze zimne dni

  Odpowiedz
 8. Hidari11  4 lutego 2017 05:33

  Takie historie oczyszczająco wpływają też na nas. Potrafimy inaczej spojrzeć na nasze problemy.

  Odpowiedz
 9. malgosia  14 lutego 2017 11:29

  bardzo przyjemnie by było przeczytać.

  Odpowiedz
 10. karr96  25 kwietnia 2017 20:52

  Koniecznie muszę przeczytać! 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.