Kolekcja polanka jesień – zima 2015 / 2016

Przedstawiamy najnowszą kolekcję polskiej marki  polanka jesień – zima 2015 / 2016 . Marka konsekwentnie trzyma się swojego delikatnego, eleganckiego i ponadczasowego stylu. Nie znasz jeszcze tej marki? W takim razie zapraszamy do galerii, w której znajdziecie propozycje projektantki Anny Polańczyk.

polanka jesień - zima 2015 2016

W kolekcji polanka jesień – zima 2015 / 2016  współczesna kobieta znajdzie od bluzek, spódnic, sukienek i kombinezonów poprzez kardigany oraz płaszcze z wełny z owiec i kóz kaszmirskich. Kolorystyka jest naturalna  i stonowana, a wzory ograniczone są do szlachetnej kraty. Dominują odcienie szarości, niebieskiego, granat, karmel,  a także ponadczasowa biel i czerń.  Każdy element kolekcji łączy się z każdym. Polanka z łatwością przekonuje, że w stylu chodzi o indywidualny charakter i zachęca do swobodnych oraz eklektycznych interpretacji swoich projektów.

Polanka jest jedną z tych marek, które prostym stylem chwytają za serce. Kocha ją Hanna Lis, uwielbia Paulina Sykut-Jeżyna, a zachwyca się Olga Bołądź.

polanka powstała z myślą o nowoczesnych kobietach w różnym wieku, które cenią zarówno wielkomiejski styl, jak i spokój oraz harmonię. Polanka stawia przede wszystkim na wygodę i prostotę. Ubiera, a nie przebiera. Podkreśla indywidualność, osobowość, a także nastrój kobiety. Czasem dziewczęce, czasem sexy, czasem po prostu wygodne. Właśnie takie są ubrania polanka. „Kobieta zmienną jest” – to dewiza marki. Zgodnie z nią, polanka szyje ubrania na niemal każdą okazję.

polanka powstała w 2012  roku za sprawą Anny Polańczyk. Właścicielka i autorka projektów postawiła na model biznesowy  oparty na uniwersalnej interpretacji mody dostosowywanej do potrzeb swoich  klientek. Cała kolekcja polanki dostępna jest w sklepie internetowym polankafashion.com.

Zapraszamy do galerii: Kolekcja polanka jesień – zima 2015 / 2016

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (180 głosów, średnia: 4,43 z 5)
zapisuję głos...