Pokoloruj i odstresuj się! Kolorowanka Emmy Farrarons do ściągnięcia

Emma Farrarons to francuska ilustratorka i graficzka. Urodziła się na wyspie Cebu na Filipinach, a wychowała w Paryżu. Rysunku uczyła się w Edinburgh College of Art i l’École Nationale Supérieure des Arts Décoratifs. Po ukończeniu kursu grafiki i tkaniny artystycznej w Capellagården w Szwecji zapałała wyjątkową miłością do tworzenia wzorów i nadruków, a inspiracje czerpie z francuskiej, skandynawskiej i japońskiej szkoły designu. Ilustruje i projektuje książki, plakaty i artykuły papiernicze. Oprócz rysowania i projektowania Emma lubi gotować, szyć, podróżować i praktykować uważność. Mieszka w Londynie z mężem Duńczykiem.

kolorowanka-kot

fot. mat. nadesłane

Niedawno na polskim rynku miała premiera jedna z jej książek- kolorowanek:  „Kolorowanka uważności”, wydana razem z „Dziennikiem uważności” Corinne Sweet. Więcej o tych pozycjach przeczytacie we wcześniejszym artykule:  Polecamy: „Dziennik uważności” – idea mindfulness na co dzień

„Kolorowanka uważności” to wyjątkowa książka z rysunkami i wzorami do wypełnienia kolorem. W przeciwieństwie do większości dostępnych w Polsce kolorowanek ma bardzo poręczny, kieszonkowy format, przez co z łatwością mieści się w torebce i może nam towarzyszyć w każdej sytuacji, w której zapragniemy odstresować się kolorowaniem. Co więcej, sprzedawana jest w zestawie z kredkami, tak więc droga od zakupu do rozpoczęcia kolorowania jest naprawdę krótka i natychmiastowa! Oczywiście największą zaletą książki są jedne w swoim rodzaju rysunki Emmy Farrarons – jej niepowtarzalny, ciepły styl, który można podziwiać na jej stronie www.emmafarrarons.com  – sprawia, że „Kolorowanka uważności” naprawdę odstresowuje, dając przy tym mnóstwo artystycznej satysfakcji.

Nic więc dziwnego, że książeczka Emmy Farrarons wspięła się błyskawicznie na wysokie miejsca na listach bestsellerów w swojej kategorii, o czym wydawca nie omieszkał poinformować Autorki. Zobaczcie, co w odpowiedzi nadesłała Emma Farrarons!

02_Polish-message-Mindfulness-Colouring-Book

fot. mat. nadesłane

Specjalnie dla was zamieszczamy jeden z prześlicznych rysunków Emmy do pokolorowania i odstresowania się. Możecie go pobrać w dużym rozmiarze bezpośrednio z naszego serwera klikając na poniższy link. Kolorowanka przedstawia tego słodkiego kociaka z ryciny na górze artykułu.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (191 głosów, średnia: 4,73 z 5)
zapisuję głos...