Pokój małego piłkarza na Euro 2012

Piłka nożna od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych dziedzin sportu. Szczególnie w tym gorącym okresie mistrzostw Europy dyscyplina ta znajduje ogromne zainteresowanie wśród młodych chłopców, a coraz częściej także i dziewcząt.

 pokoj dla dziecka pilkarski

Czerwiec to bardzo gorący miesiąc w Polsce. Nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim na  Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wszystko wokół przypomina tę wielką sportową imprezę, sklepowe wystawy nie pozwalają zapomnieć, jakie emocje czekają nas już niebawem, a na półkach nie brakuje gadżetów z piłkarskim motywem.

Podpowiadamy jak urządzić pokój dla dziecka w stylu piłkarskim

Zagorzali fani futbolu z prawdziwym zaangażowaniem przygotowywują się do śledzenia poczynań naszej reprezentacji. Na rynku pojawiło się mnóstwo akcesoriów, które z pewnością wprowadzą kibiców w nastrój piłkarskich emocji. Tym, którym udało się zdobyć bilety, na pewno poczują je na stadionie. Jednak co z tymi, którzy mecze będą oglądać w zaciszu własnego domu? Marka BAGGI Design ma świetną propozycję na to, by wnętrze pokoju zamienić w prawdziwy piłkarski raj. Z myślą o małych, choć nie tylko, kibicach zaprojektowała kolekcję mebli „Sport“.

System ten z pewnością stanie się marzeniem każdego miłośnika futbolu. Meble utrzymane są w kolorze jasnej, ciepłej zieleni przypominającej murawę boiska. Niemal każdy element kolekcji zdobi motyw czarno-białej piłki, a na niektórych z nich wygrawerowano rysunek boiska piłkarskiego. Całą kompozycję przełamują pomarańczowe akcenty. Szeroka oferta elementów pozwala na umeblowanie pokoju zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych piłkarzy. Zestaw uzupełnia zielony dywan do złudzenia przypominający boisko, na którym można rozgrywać mini-mecze. Dla tych bardziej biernych kibiców BAGGI prezentuje także pufę „Football“, która świetnie sprawdzi się podczas oglądania rozgrywek.

Piłka nożna cieszy się niemałym zainteresowaniem wśród dzieci. Nie tylko z powodu zbliżających się mistrzostw. Dyscyplina ta uczy współzawodnictwa oraz pracy w zespole. Warto więc zadbać o to, by mały piłkarz czuł się zdopingowany i nie tracił zapału. Odpowiedni wystrój pokóju  na pewno wprawi go w sportowy nastrój i  zachęci do dalszych treningów. Przecież sport to zdrowie!

pokoj dla dziecka pilkarski

pokoj dla dziecka pilkarski

pokoj dla dziecka pilkarski

pokoj dla dziecka pilkarski

pokoj dla dziecka pilkarski

pokoj dla dziecka pilkarski

Więcej na www.baggi.com.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (69 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. sylka211  14 czerwca 2012 10:07

    Rewelacyjny ten pokoj, ale tylko ja dziecko jest mniejsze. Pozniej nie wydaje mi sie, zeby licealista mieszkal w takim pokoju.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany