Pokój dla ucznia – przyjazna przestrzeń do nauki

Urządzanie pokoju ucznia może okazać się świetną zabawą. Marka Timoore proponuje nowoczesne wnętrza z akcentami energetycznych kolorów. Unikalny design tych mebli świetnie dopasowuje się do potrzeb ucznia. Dlaczego? Bo projekty są tworzone w oparciu o opinie i potrzeby dzieci.

Pokoj dla ucznia - Timoore (3)

Półmetek wakacji  to idealny moment, żeby zastanowić się, jak umeblować pokoje naszych pociech i dostosować je do potrzeb rosnącego dziecka i nastolatka. Zanim przystąpimy do pierwszych zakupów i zmian wnętrza, warto odpowiedzieć sobie wraz z dzieckiem na kilka najistotniejszych pytań. Do jakich zadań będzie służyła mu przestrzeń? Jakie kolory będą dominować w pokoju? Które  z dostępnych na rynku mebli najlepiej oddadzą osobowość młodego naukowca? Nie spieszmy się z decyzjami , bo dokonujemy wyboru na kilka kolejnych  lat.

Pokoj dla ucznia - Timoore (9)

Pokoj dla ucznia - Timoore (8)

Wśród wielu propozycji warto przyjrzeć się polskiej marce mebli dziecięcych i młodzieżowych Timoore, która podbija świat, oferując kolekcje zapewniające uczniom komfortową przestrzeń zarówno do zabawy, jak i nauki. Przebojowy design proponowany przez Timoore idealnie odzwierciedla nowoczesne i świeże spojrzenie na potrzeby współczesnego ucznia. Minimalistyczne bryły z nowoczesnymi, energetycznymi kolorami wibrują, ale co najważniejsze tworzą żywy, wyważony i harmonijny  system, który nie przytłacza.

 Biurko z kolekcji First z otwieranym blatem, schowkiem na pomoce szkolne, podręcznym piórnikiem i kontenerkiem robi wrażenie na dorosłych, którzy chętnie wybierają ten mebel do swojego gabinetu. Meble z poszczególnych kolekcji Timoora sprawdzą się więc nie tylko w pokoju dziecka, czy przestrzeni biurowej, ale również w salonie czy sypialni, wprowadzając do każdego wnętrza stymulującą dawkę dizajnerskiej energii. Różnorodność kombinacji kolorystycznych, niebanalnych wzorów półek i systemów do przechowywania robi wrażenie!

Pokoj dla ucznia - Timoore (7)

Pokoj dla ucznia - Timoore (6)

Pokoj dla ucznia - Timoore (5)

Wielu rodziców zadaje sobie pytanie jak stworzyć dziecku wymarzony pokój?  Stawiajmy przede wszystkim na funkcjonalność mebli  i nie zapominajmy o dostosowaniu poszczególnych elementów do wielkości pomieszczenia. Odpowiednio dobrane meble i dodatki pobudzają w dzieciach kreatywność, ułatwiają skupienie się na nauce i co najważniejsze, dają  możliwość zaprezentowania za pomocą wystroju największych pasji dziecka. Wasze pociechy będą zachwycone, kiedy pozwolicie za pomocą dodatków zamanifestować ich styl. Mniejszy  domownik powinien mieć swoje prawa i odrobinę autonomii. Pozwólmy mu  ozdobić ściany plakatami, naklejkami, zdjęciami i innymi młodzieżowymi gadgetami. Po ustawieniu najważniejszych sprzętów zadbajmy o dodatkowe, ułatwiające uczniowi życie: dobrą lampkę, kosz na papiery, magnetyczne panele do przypinania notatek, informacji, wzorów, planu lekcji, zajęć pozaszkolnych czy terminów randek. Przyda się także skrzynia na sprzęt sportowy i zabawki, dzięki której można łatwo i szybko zrobić porządek przed przyjściem kolegów.

Pokoj dla ucznia - Timoore (2)

Pokoj dla ucznia - Timoore (1)

Pamiętajmy, że nasze pociechy będą dumne ze sposobu i wysiłku, jaki  wspólnie z rodzicami włożą w stworzenie swojej przestrzeni. Rola konsultanta w sprawie kolorów i kształtów wpływa na kształtowanie się poczucia własnej wartości i uczy podejmowania decyzji. Razem macie szansę stworzyć  z dzieckiem jego ulubione miejsce na świecie – własny pokój.

www.timoore.eu

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (151 głosów, średnia: 4,46 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Masza  19 sierpnia 2013 08:50

  Wszystkie propozycje pokoików bardzo mi się spodobały.

  Odpowiedz
 2. gusia.  19 sierpnia 2013 10:16

  Mnie również,ale za mało jest elementów z zamknięciami.Czasami jest to szafa,alb szafka stojąca.Jeden pokój ma szafeczki kryte,ale to raczej dla dziecka nie ucznia-brak biurka.

  Odpowiedz
 3. ffoff  19 sierpnia 2013 10:35

  niby wszytsko pieknie, ale… biurko musi byc przy oknie, bo sama po sobie wiem jak bardzo oczy się psują, jak czlowiek spedza całe dnie przy ksiązkach, naturalne światło musi byc

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany