Pokaz najnowszej kolekcji OPERA Roberta Kupisza

Pokaz najnowszej kolekcji OPERA Roberta Kupisza odbył się 2 grudnia w warszawskim SOHO. Partnerem wydarzenia była marka Gatta.

Gatta-na-pokazie-Roberta-Kupisza!_1

Najnowsza kolekcja Roberta Kupisza – OPERA – na sezon jesień/zima 2015/16 została uzupełniona dodatkami marki Gatta zaprojektowanymi specjalnie na potrzeby pokazu. Projektant postawił na niebanalne połączenie materiałów i fasonów w szarej i beżowej kolorystyce. Sylwetki damskie kompletowały ażurowe srebrne rajstopy, a mężczyźni zaprezentowali na wybiegu wysokie melanżowe i czarne skarpety Gatta.

Projekty Roberta Kupisza są inspiracją dla marki Gatta. Podziwiamy jego kreatywność i inspirację modą uliczną. Sylwetki pokazane na najnowszym pokazie to moda dla kobiet, które nie boją się odważnych rozwiązań. Była to pierwsza współpraca marki z projektantem, ale czekamy na kolejne!” – powiedziała Małgorzata Barton, Brand Manager Gatta.

Na warszawskim pokazie pojawiło się wiele gwiazd, wśród nich Joanna Horodyńska, która współpracowała z marką Gatta, Maja Sablewska, Edyta Herbuś i blogerki modowe, m.in. Karolina Gliniecka.
Blogerki Charlize Mystery i MACADEMIAN GIRL na ten pokaz wybrały torebki projektu Sabriny Pilewicz, model VENEZIA
w najnowszych metalicznych kolorach

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (173 głosów, średnia: 3,83 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. martucha180  4 grudnia 2014 11:01

  Kilka rzeczy wpadło mi w oko.

  Odpowiedz
 2. lilkawodna  4 grudnia 2014 13:32

  Takie raczej mało powalające.

  Odpowiedz
 3. bbo  4 grudnia 2014 20:45

  Ale celebrytki ciekawe kolekcji 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany