Podsumowanie konferencji prasowej firm INFINITA i PANDA z PANDA GROUP. Poznaj innowacyjne urządzenia i nowatorskie koncepcje z branży beauty!

7 marca w lokalu PIĘKNO przy ul. Szpitalnej odbyła się konferencja prasowa firm INFINITA i PANDA należących do PANDA GROUP. Na spotkaniu zaprezentowano niezwykle innowacyjne urządzenia: jedyny na świecie system odbudowy włosów przy pomocy robota ARTAS iX, wielozabiegową platformę laserową ETHEREA oraz nowatorską koncepcję aranżacji powierzchni użytkowej w ekskluzywnych wnętrzach, której nadano nazwę BEAUTY ROOM.

podsumowanie konferencji prasowej Panda Group Infinita

kolaż własny redakcji, mat. pras.

Podsumowanie konferencji prasowej firm INFINITA i PANDA z PANDA GROUP. Poznaj innowacyjne urządzenia i nowatorskie koncepcje z branży beauty!

 

Gośćmi konferencji byli:

  • Kamila Świerc – Miss Polonia 2017 
  • Marta Robak – Mistrzyni Świata we Fryzjerstwie
  • Natalia Robak – stylistka, wizażystka
  • Magdalena Kaźmierczak – dr n. biol., eskpert marki NIMUE SKIN
  • Lutecia Costa (Brazylia) – przedstawiciel  producenta Platformy Laserowej Etherea MX
  • Matteo Venrich (USA) – przedstawiciel producenta ARTAS iX
  • dr Piotr Sznelewski – wykładowca wyższych uczelni, ekspert laseroterapii, członek zarządu PTMEiAA 
  • Kamil Niziński – profesjonalny model, współpracujący  z wieloma markami z różnych branż na całym świecie, posiadacz robota ARTAS
  • Krzysztof Soboń – współtwórca i ekspert cyklu programów telewizyjnych Salonowe Rewolucje

 

 

 

ARTAS iX

To pierwsze i jak dotąd jedyne na świecie urządzenie do transplantacji włosów, które samodzielnie, milimetr po milimetrze pobiera ze skóry głowy pojedyncze zespoły mieszkowe i przygotowuje obszary skóry do ich wszczepienia. System ARTAS Hair Studio pozwala na przeprowadzenie interaktywnej konsultacji w 3D z pacjentem, projektuje model w 3D, symulujący przeszczep włosów przy użyciu rzeczywistych fotografii pacjenta i projektuje spersonalizowany plan miejsc do przeszczepu.

 

ETHEREA MX

To wszechstronna platforma laserowa o wielorakich możliwościach zabiegowych. Łączy w sobie aż 7 różnych technologii i oferuje ponad 70 rozwiązań terapeutycznych (m.in. na przebarwienia, rozszerzone i pękające naczynka, trądzik różowaty, utratę jędrności skóry). Skuteczność i bezpieczeństwo technologii tego urządzenia potwierdzają badania kliniczne i certyfikaty (FDA, CE, CAN/CSA i ANVISA).
Podczas zabiegu lekarz sam dobiera rodzaje głowic pod kątem wskazań i potrzeb pacjenta. Co więcej, łatwo dostępne terapie skojarzone oferują dodatkową skuteczność dzięki zjawisku synergii zabiegowej. Tak szerokie możliwości wynikają z połączenia kilku technologii w jednej platformie.

 

Beauty Room

Przedstawiona na konferencji koncepcja BEAUTY ROOM to zintegrowany projekt aranżacji powierzchni użytkowej w ekskluzywnych wnętrzach prywatnych domów i apartamentów, służącej zabiegom upiększającym i szeroko pojętemu relaksowi. PANDA jako producent wysokiej jakości mebli i urządzeń do gabinetów kosmetycznych SPA oraz salonów fryzjerskich oferuje w ramach projektu BEAUTY ROOM dostosowane do potrzeb wymagających klientów meble do wypoczynku i relaksu oraz zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych czy SPA. Odpowiednio zaprojektowane rozwiązania sprawiają, że we własnym domu można cieszyć się zabiegami pielęgnacji i urody. Także w kameralnym towarzystwie domowników lub zaproszonych przyjaciół. Eleganckie i funkcjonalne wyposażenie do użytku domowego obejmuje wygodne kanapy, łóżka do masażu, specjalnie wykonane fotele fryzjerskie, myjnie, konsolety, stanowiska do stylizacji paznokci oraz indywidualnie konfigurowane urządzenia.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (110 głosów, średnia: 3,99 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany