Podsumowanie akcji dobierania biustonosza

O akcji pisaliśmy już jakiś czas temu w artykule Dobierz pasujący biustonosz.

To krótkie podsumowanie akcji, która odbyła się w dniach 3 i 10 października w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Niestety piszemy o tym dopiero teraz :).

Akcje zorganizowały dla kobiet Triumph wspólnie z Glamour.
Miała ona na celu zwiększenie świadomości Polek, że zadaniem biustonosza jest podparcie piersi, modelowanie ich lub podkreślenie. Decyzję o sprawdzeniu obwodów pod biustem i w biuście należy podjąć przed zakupem, a dopiero potem można przystąpić do wybierania odpowiedniego fasonu.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem kobiet, które przychodziły w towarzystwie swoich córek, mam czy przyjaciółek, aby uzyskać poradę jak się zmierzyć i nauczyć prawidłowego dobierania biustonosza.

?Bardzo się cieszymy, że tak wiele Pań chciało ustalić swój rozmiar. Mamy nadzieję, że dzięki tej akcji kobiety będą częściej zwracały uwagę na to, czy noszą odpowiedni do budowy ciała i indywidualnych potrzeb biustonosz?

mówi dyrektor marketingu Elżbieta Lityńska.

Jeżeli nie zdążyłyście skorzystać z akcji nie pozostaje wam nic innego jak iść do salonu z bielizna i poprosić o poradę. Dlaczego warto zobaczcie w artykule o którym wspomniałam na początku.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (218 głosów, średnia: 4,67 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. stokrotkapolna  20 marca 2017 08:27

    Bardzo ciekawa i przydatna akcja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany