Pod rękę z matką naturą! Poznaj butelkę VitaJuwel i delektuj się wodą jak z górskiego potoku

Dla każdego z nas kontakt z naturą jest niesamowicie korzystny. Wszechobecny rozwój, przynosząc wiele oczywistych korzyści, sprawił jednak, że w wielu sferach życia zapomnieliśmy o tym, co dla nas ważne. Ostatnie dekady z dość dużą skutecznością przypominają nam, że oderwanie od korzeni nie kończy się dla człowieka dobrze. Poznaj butelkę VitaJuwel i miej zawsze pod ręką wodę jak z górskiego potoku.

W harmonii z matką naturą

Nie każdy z nas w dzisiejszym życiowym pędzie ma czas i chwilę dla siebie, w której może obcować z naturą. Dlatego na ratunek przychodzi marka VitaJuwel wyznająca zasady fair trade, działająca w myśl wypracowanych wartości społecznych i poszanowania ekologii firma tworzy produkty inne, niż wszystkie. Poznaj szklane butelki na wodę z kryształami i dowiedz się, w jaki sposób mogą poprawić jakość twojego życia.

Woda kokosowa – dlaczego warto ją pić. Poznaj 9 najważniejszych powodów!

Woda kokosowa – dlaczego warto ją pić. Poznaj 9 najważniejszych powodów!

Woda jest jednym z najważniejszych składników otaczającego nas świata. Bez niej życie na naszej planecie byłoby niemożliwe. Wszyscy wiemy jak ważne jest jej regularne spożywanie. Od kilku lat z kolei można odnotować wzrost zainteresowania wodą kokosową. Czy jednak jest tak samo zdrowa jak woda źródlana? Czy może ulegliśmy tak zwanemu chwytowi marketingowemu?

Woda jak z górskiego potoku

Czy to możliwe, żeby na co dzień, żyjąc w mieście, pić wodę krystaliczną jak z górskich potoków? Teraz już tak! W otoczeniu niemieckich Alp, pod najczystszym niebem, narodziła się koncepcja stworzenia produktów, które czerpiąc z tego, co piękne i dobre, pozwolą ludziom w każdym zakątku świata dbać o zdrowie i doskonałe samopoczucie. Butelki VitaJuwel – bo to o nich mowa – to sposób na troskę o zdrowie dzięki nawadnianiu ciała eliksirem życia – wodą o właściwościach naturalnej wody źródlanej wprost z górskich potoków. Dzięki butelkom możesz wyostrzyć zmysły i pielęgnować swój umysł i ciało. Praktycznie, wygodnie, ekologicznie i w najlepszym stylu.

Fot. www.vitajuwel.pl

Poznaj butelki VitaJuwel

Woda stanowi źródło zdrowia, urody i młodości, reguluje funkcjonowanie absolutnie każdego narządu i wszystkich, zachodzących w ludzkim organizmie procesów. Prawidłowe nawodnienie, bezwzględny warunek zdrowia, wpływa również na nasze samopoczucie –  reguluje sen, procesy myślowe czy nastrój. Sklepowa woda pakowana w plastikowe butelki to nie do końca dobry pomysł ze względu na ekologię. Najprostszym sposobem na to, aby zachować czystość wody i iść przez życie pod rękę z potrzebami ziemi są oczywiście szklane butelki. Rodzinna firma VitaJuwel postanowiła jednak sięgnąć po więcej i poszła o wiele dalej. Znalazła sposób na to, aby każdy, kto żyje świadomie, mógł cieszyć się smakiem i właściwościami wody źródlanej w swoim domu, pracy – mając najlepszą wodę zawsze pod ręką. VitaJuwel stworzyła szklane butelki. Nie są to jednak zwykłe butelki, bo w każdej z nich znajdują się kryształy i minerały.

Fot. www.vitajuwel.pl

Dostępne w różnych formach, kształtach i pojemnościach, projektowane w umiłowaniu piękna oraz wysublimowanej estetyki, produkowane z ekskluzywnego, pozbawionego zanieczyszczeń szkła, skrywają w sobie fiolki z naturalnymi kryształami, minerałami i kamieniami szlachetnymi. Jedyne, co musisz zrobić, to napełnić butelkę wodą z kranu. Tak rozpoczyna się prawdziwa magia, której źródło kryje się w najczystszych górskich potokach na świecie.

Fot. www.vitajuwel.pl

Fot. www.vitajuwel.pl

Pod wpływem kamieni woda zostaje lepiej natleniona, obniża się jej kwasowość oraz poprawia się smak. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną czerpać z życia pełnymi garściami, zaspokajając swoje potrzeby produktami najwyższej jakości.

Więcej na stronie: www.vitajuwel.pl

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (32 głosów, średnia: 4,88 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  12 października 2022 22:15

    bardzo ciekawa propozycja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany