Poczuj magię Świąt – zestawy świąteczne od Rituals. Rozpieść nimi swoich bliskich!

Święta to czas kiedy chcemy podarować bliskim wyjątkowe prezenty. Jednym z pomysłów na podarunek jest zestaw od Rituals. To pięknie zapakowany upominek, w którym kryją się produkty dopasowane do potrzeb obdarowanego, a co ciekawe można go kupić w różnych rozmiarach.

Spis treści:

Mat. nadesłane

Co zawierają zestawy świąteczne Rituals?

Każdy z unikatowo zaprojektowanych zestawów świątecznych Rituals z pewnością ucieszy obdarowaną osobę. Pamiętajmy jednak, aby wybierając konkretny z nich kierować się potrzebami i gustem osoby, która ma zostać nim obdarowana. W zestawach bowiem znajdziemy szeroki przekrój produktów, zarówno do kąpieli, jak i do pielęgnacji ciała czy domu. Można więc w łatwy sposób wybrać ten idealny, który będzie pasował najbardziej na prezent dla bliskiej nam osoby. Wśród produktów można wymienić m.in. peelingi, mgiełki do pościeli, pianki pod prysznic, kremy do ciała, zapachy do wnętrz, rozświetlające olejki, ale także zapachowe świece czy patyczki. Taki upominek to idealny prezent dla członka rodziny, jak i przyjaciółki. Co więcej, kupując zestawy świąteczne od Rituals online zyskujemy, bo do każdego dodawany jest prezent pod postacią świecy mini. Taki miły upominek sprawi, że Święta będą jeszcze piękniejsze! Nie tylko cieszy oko, ale także i zmysły wypełniając dom zapachem.

Mat. nadesłane

Zestawy świąteczne Rituals – 3 warianty

Rituals słynie z tego, że tworzy unikalne zapachy, które są skomponowane przez najlepszych perfumiarzy świata. Poza tym oferowane produkty są oparte na składnikach pochodzenia naturalnego, co docenia wielu klientów. Warto też wiedzieć, że ponoć kolekcje są inspirowane tradycjami starożytnych kultur. Marka zdążyła już zyskać wielu fanów, którzy doceniają jakość jej produktów. Rituals doskonale wie jak trafić w gusta swoich klientów. Nie inaczej jest w przypadku zestawów świątecznych, które przygotowała. Powstały one w różnych rozmiarach i co za tym idzie różnią się cenowo. Rozwiązanie to pozwala wybrać podarunek w zależności od budżetu jakim się dysponuje, co jest sporym ułatwieniem podczas świątecznej gorączki zakupowej.

Każdy z zestawów dostępny jest w 3 rozmiarach. Ceny zestawów: S – 109 zł, M – 185 zł, L – 235 zł

Ponadto każdy z nich jest pięknie opakowany i gotowy do wręczenia! Nie musimy więc owijać go w papier samodzielnie czy kupować prezentowe torby. Taka wiadomość na pewno ucieszy zabieganych, którzy w ferworze przedświątecznych przygotowań docenią fakt, że prezentu nie trzeba własnoręcznie pakować.

zestawy świąteczne od Rituals

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (20 głosów, średnia: 4,40 z 5)
zapisuję głos...