Poczuć się jak gwiazda. Stylizacje na czerwony dywan

Kilka dni temu zakończył się Festiwal w Cannes. Powoli cichną dyskusje na temat filmów, które sprostają gustom nawet najbardziej wytwornych widzów, a także te dotyczące kreacji prezentowanych na czerwonym dywanie. Jedne, jak to zwykle bywa w czasie podobnych wydarzeń – zapierały dech w piersiach, inne szokowały, a jeszcze inne mogłabyś odtworzyć w oparciu o własną garderobę. Czasem jednak i nam, szarym myszkom zdarzają się wielkie wyjścia i wówczas, warto podpatrzyć gwiazdy.

Pierwsza Inspirantka postawiła na balową elegancję w wydaniu delikatnego nude, okraszonego srebrnymi dodatkami. Sam krój sukienki jest bardzo oryginalny, a więc z pewnością wyróżniałby się na czerwonym dywanie. Z całością kontrastuje oryginalna pasiasta kopertówka.

W dzisiejszych Trendach Dnia chcielibyśmy nagrodzić Justi912. Gratulujemy!

Stylizacja z asymetryczną suknią nude, pasiastą kopertówką i srebrnymi dodatkami

#KreacjazCannes

 

Druga stylizacja, dla odmiany zamiast sukienki, stawia na eleganckie klasyczne czarne garniturowe spodnie. W towarzystwie lejącego topu khaki oraz złotych sandałków na szpilce, biżuterii w tym samym kolorze i błyszczącej torebki – całość prezentuje się iście królewsko.

Gratulujemy również Eli.

stylizacja z damskimi spodniami od garnituru, topem khaki i złotymi dodatkami

#KreacjazCannes

 

Zaglądamy do inspiruj.net i Waszych stylizacyjnych pomysłów! Staramy się wybrać jedną lub dwie stylizacje, które zyskały nasze największe uznanie. Ich autorki otrzymują 250 punktów na swoje konta, a także możliwość wzięcia udziału w aukcji przeznaczonej tylko dla laureatek Stylizacji Dnia (Stylizacja Dnia oznaczona jest w formie grafiki jako Trendy Dnia). Aukcje specjalne są oczywiście zawsze oznaczone i opisane. Uwaga: przy każdej takiej aukcji bierzemy pod uwagę tylko laureatki roku 2018 i 2019. Aby ułatwić Wam zadanie proponujemy nasze własne tematy, raz na tydzień lub dwa, w formie hasztagu. Jeśli chcecie zgłosić swoją stylizację do rywalizacji, do jej tytułu koniecznie dodajcie odpowiedni hasztag. Stylizacje tworzymy zawsze na https://inspiruj.net/.

Hasztagi na ten tydzień to:

#Głoskobiet

#Morskieinspiracje

#Koszulazkołnierzem

#Kuchenneinspiracje

Uwaga!!! Wprowadzamy nową zasadę! Jeżeli wybrana i pokazana przez nas na stronie lub fanpage’u stylizacja będzie skomponowana z minimum trzech rzeczy dostępnych aktualnie w sklepie (tj. posiadających przycisk „do sklepu”), wyróżniona Inspirantka/Inspirantki otrzyma nie 250, a 500 punktów! Zasada obowiązuje do odwołania!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (61 głosów, średnia: 4,28 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany