Fajne filmy i ciekawe seriale

Fajne filmy – to recepta wielu z nas na udany wieczór, odpoczynek w czasie wolnego dnia czy zwyczajnie miły relaks w gronie przyjaciół. Jedni lubią śmieszne filmy, inni filmy romantyczne, a jeszcze dla innych będą najlepsze horrory. Są gusta i guściki, na szczęście oferta kinematograficzna jest na tyle bogata, że każdy znajdzie dla siebie filmy warte obejrzenia. Na naszym portalu wyszukujemy dla was najlepsze filmowe propozycje, zarówno wielkie hity sprzed lat, jak i świeżutkie kinowe nowości. Sugerujemy się opiniami kinomanów i dzielimy nasze propozycje na kategorie, tak abyś mogła szybko wyszukać film, na który akurat konkretnego dnia masz ochotę.

W dziale fajne filmy na portalu kobietamag.pl znajdziesz już m.in. najpopularniejsze filmy oparte na faktach, filmy z modą w tle, zekranizowane komiksy o kobietach, najlepsze filmy o artystach, filmy na dzień matki, świąteczne filmy, najlepsze filmy na lato i wiele, wiele innych. Polecamy zarówno produkcje kinowe, jak i takie które legalnie obejrzysz w internecie,  głównie  na popularnych platformach.

Znamy dokładnie wszystkie filmy z Netflix, jak i filmy HBO. Co więcej, informujemy was też o wielkich filmowych wydarzeniach, takich jak Oscary, Emmy, BAFTA czy Festiwal w Cannes i natychmiast dajemy wam znać, które produkcje królują na czerwonym dywanie, tak abyście (o ile jeszcze nie byłyście w kinie) – nadrobiły wszelkie zaległości. Jeżeli szykuje się gorąca premiera – również możesz liczyć na obszerną zapowiedź w kategorii fajne filmy. Sporo miejsce poświęcamy zwłaszcza  produkcją, którym wróżymy wielki sukces. Tak było np. z „Bohemian Rhapsody”.  Kilka słów na temat historii Freddiego Merkurego i zespołu Queen  pojawiło się u nas jeszcze zanim produkcja została obsypana Oscarami. Pojawiły się też zajawki filmu „Mamma Mia” z wybitną Meryl Strip czy „Radioactive” o Marii Skłodowskiej Curie.  Gotowa na wspaniałe doznania przed ekranem? Zaglądaj do naszego działu fajne filmy!