Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? 9 sygnałów, których nie możesz przegapić!

Oświadczyny to jeden z tych momentów, na które część z nas czeka całe życie. Wyobrażamy sobie romantyczną scenerię, idealny moment i niesamowity klimat. Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? I że już zbliża się ten moment? Mężczyźni zazwyczaj ukrywają przed swoimi partnerkami planowanie zaręczyn, ale jest kilka sygnałów, które podpowiedzą Ci, że już niedługo możesz spodziewać się pierścionka!

Spis treści:

Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? Na pewno jeśli jesteście ze sobą już kilka lat, to w Twojej głowie pojawiają się myśli dotyczące tego, że już niedługo Twój chłopak Ci się oświadczy. Zdarza się jednak, że mężczyźni nie potrzebują tak wiele czasu i od razu wiedzą, że jesteś tą jedyną, wtedy postanawiają się oświadczyć jeszcze szybciej, co dla kobiety jest prawdziwą niespodzianką. Obserwuj swojego partnera, żeby przewidzieć, że zbliża się ten dzień! 

Po czym poznać że twój chłopak chce Ci się oświadczyć

Fot. Gabe Pierce on Unsplash

Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć?

Istnieje kilka znaków – zachowań, gestów, sposobów myślenia Twojego mężczyzny, dzięki którym Twój partner zdradzi się z tym, że myśli o Was poważnie i lada dzień może Ci się oświadczyć! Przygotowałyśmy dla Ciebie listę takich sygnałów, które mogą zdradzić jego zamiary. Po czym poznać, że Twój chłopak Chce Ci się oświadczyć? Oto najpopularniejsze sygnały:

 

1. Wspominanie o wspólnej przyszłości

Na pewnym etapie związku nieunikniona jest rozmowa o wspólnej przyszłości. Partnerzy muszą wiedzieć, jakie mają oczekiwania wobec życia, żeby zadecydować, czy ich wizja przyszłości jest zgodna, czy będą konieczne pewne kompromisy. Jeśli Twój partner podpytuje Cię delikatnie lub otwarcie o to, co myślisz na temat małżeństwa i jak widzisz ten dzień, to “wiedz, że coś się dzieje!”. To moment, kiedy facet jest już zdecydowany i chce wybadać grunt. Powiedz otwarcie, czego oczekujesz, żeby nie było przykrych niespodzianek. Jeśli zależy Ci na tym, żeby to były wyjątkowe chwile, to nie owijaj w bawełnę, żeby się nie rozczarować. Zazwyczaj oświadczyny i ślub zdarzają się raz w życiu. Jeśli chcesz, by były niezapomniane, naprowadź trochę swojego mężczyznę na to, jak chciałabyś przeżyć te chwile.

Po czym poznać że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć

Fot. Candice Picard on Unsplash

2. W rozmowach coraz częściej pojawia się “MY”

Oczywiście wiemy, że w zdrowym związku należy zachować równowagę. Pamiętajcie, żeby nie utracić swojej odrębności. Ale gdy zaczyna się robić poważnie, coraz częściej w rozmowach pojawia się “MY”, zwłaszcza w kontekście poważnych decyzji i planów. Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? Mówiąc o swoich planach na przyszłość za 5 czy 10 lat, mówi otwarcie o Was. Nie są to tylko jego plany, ale Wasze. Spodziewaj się, że niedługo poprosi Cię o rękę!

 

3. Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? Chętnie odwiedza z Tobą rodziców

Jeśli Twój chłopak chce Ci się oświadczyć, coraz częściej bywa gościem w Twoim rodzinnym domu i coraz częściej zależy mu, żebyś odwiedzała wspólnie z nim jego rodzinę. Zazwyczaj na początku związku lub gdy jeszcze nie jesteśmy do końca pewni tego, jak potoczą się losy związku, raczej unikamy poznawania dalszej rodziny, czy niedzielnych obiadów u rodziców. W momencie, gdy już wiemy, że to “ta jedyna osoba”, przestają nas bawić żarty o teściowej, a wspólnie spędzony czas z rodziną staje się ważną częścią relacji. To dowód na to, że zależy mu na Tobie i wiąże z Tobą przyszłość. 

Po czym poznać że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć

Fot. Pablo Heimplatz on Unsplash

4. Temat rozmów: dom i dziecko

Gdy dwoje ludzi myśli o sobie poważnie, musi pojawić się rozmowa dotycząca nie tylko wspólnych planów tych na najbliższe lata, ale musimy też wiedzieć, jakie partner ma oczekiwania wobec najważniejszych kwestii w relacji, a takimi niewątpliwie są: dziecko i dom. Zanim podejmiecie decyzję o ślubie i dalszym wspólnym życiu, koniecznie porozmawiajcie o chęci, a nawet możliwości posiadania dzieci. Coraz częściej świadoma bezdzietność nikogo już nie dziwi. Może też być tak, że jedno z Was pragnie dziecka, a drugie z przyczyn zdrowotnych wie, że nie będzie mogło mieć potomstwa. To bardzo ważna kwestia, o której musicie otwarcie porozmawiać. Jeśli Twój partner porusza ten temat, to znaczy, że myśli o wspólnie spędzonej przyszłości, którą zazwyczaj poprzedzają zaręczyny. Możesz spodziewać się niespodzianki!

 

5. Bada Twój gust i sprawdza, co Ci się podoba

Znacie ten bardzo popularny w serialach motyw, kiedy partnerka ostentacyjnie wzdycha do wystawy sklepu jubilerskiego, a mężczyzna nie zwraca na to uwagi, nie rozumie sygnałów, a nawet ją odciąga? Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? W takich momentach, jak opisany powyżej, facet przygląda się, co zwróciło Twoją uwagę, co oglądasz. Chce dowiedzieć się, jaki jest Twój gust biżuteryjny. Może też mimochodem zadawać pytania z kategorii biżuteria, które wydają się pozornie niezwiązane z oświadczynami, ale Ty już wiesz, że facet chce wybadać teren! Często też mężczyzna przed zakupem pierścionka zaręczynowego podkrada Twój pierścionek, żeby kupić biżuterię w odpowiednim rozmiarze. Jeśli “zginie” Ci z dnia na dzień pierścionek, to może nie ma czym się martwić? No, chyba, że nie wróci na swoje miejsce…

Po czym poznać że twój chłopak chce Ci się oświadczyć

Fot. __ drz __ on Unsplash

6. Rozmawia z… Twoją przyjaciółką!

Jeśli wiesz, że możesz liczyć na swoją przyjaciółkę, to w momencie, gdy przyłapiesz Twojego chłopaka na rozmowie z nią, np. w mediach społecznościowych, to nie musisz się niczym martwić! Właśnie omawiają Twój gust biżuteryjny i Twoje marzenia związane z zaręczynami! Gorzej, jeśli Twoja przyjaciółka nie jest do końca tak lojalna jak Ci się wydawało… Ale to już temat do innej “rozmowy”! 

 

7. Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? Niespodziewane plany na weekend

Zazwyczaj wyjazdy i wyjścia planujecie wspólnie? Tym razem inicjatorem i wyłącznym organizatorem jest Twój mężczyzna? Tak! Możesz spodziewać się wielkiej niespodzianki! Mężczyźni zazwyczaj chcą, by dzień oświadczyn był niezapomniany. Jeśli Twój ukochany zaplanował romantyczny weekend poza miastem, zagranicą albo zarezerwował kolację w Waszej ulubionej restauracji, to może oznaczać, że planuje Ci się oświadczyć! Nie próbuj go podejść i nie zdradzaj się, że możesz się czegoś domyślać. Niech będzie przekonany, że była to dla Ciebie prawdziwa niespodzianka!

Po czym poznać że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć

Fot. Brett Frigo on Unsplash

Po czym poznać, że Twój chłopak chce Ci się oświadczyć? Istnieje mnóstwo sygnałów, które świadczą o tym, że Twój mężczyzna chce przejść na kolejny etap w Waszej relacji. Bądź czujna i przygotuj się na to! To będą dla Was niezapomniane chwile. W końcu każda z nas chciałaby przeżyć ten moment… tylko raz w życiu, prawda?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (47 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...